ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ ОБЛАДНАННЯ від 25%

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ "ОЛИС"

Технології та обладнання нашої компанії успішно складають конкуренцію західним аналогам, широко поставляються в усі країни СНД і ряд країн ЄС.

Прикладені протягом двадцяти років зусилля дозволили нам завоювати цю довіру. Багато Замовників більш ніж у 15 країнах світу віддали перевагу нашим технологіям та обладнанню.

МИ РОБИМО БІЗНЕС НАШИХ ЗАМОВНИКІВ ПРИБУТКОВИМ!

Серед наших замовників:

logo

та багато інших.

 

Сьогодні ТОВ «ОЛИС» випускає більше 200 найменувань обладнання для зернопереробної промисловості. Ми маємо можливість виробляти зерноочисні комплекси, млини і крупоцехи від етапу розробки технології до введення об'єктів в експлуатацію на обладнанні власного виробництва.

Основним підходом ТОВ «ОЛИС» при проектуванні та впровадженні виробництв є обгрунтоване зменшення кількості використовуваних машин за рахунок підвищення їх технологічної ефективності, що тягне за собою зменшення виробничої площі та інших ресурсів, а, отже, знижує витрати на створення і експлуатацію таких виробництв.
  При розробці наших машин велика увага приділяється забезпеченню високих санітарно-гігієнічних вимог переробки продукту, а також охороні праці обслуговуючого персоналу та підвищенню культури виробництва.
  У конструкціях наших машин широко використовується нержавіюча сталь та інші полімерні матеріали, що забезпечують безпеку вироблених продуктів.
  При створенні обладнання широко впроваджуються необхідні заходи щодо забезпечення відсутності шуму, вібрації та інших шкідливих факторів для створення безпечних робочих місць і охорони здоров'я працівників.

 

ПРАЦЮЙТЕ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ!

Подробнее >

 

 
  ВІДЕОНОВИНИ

У Республіці Казахстан введено в експлуатацію цех з переробки зерна гречки

ТОВ "ОЛИС" на міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018»

  НОВИНИ КОМПАНІЇ
    Черговий гречезавод від компанії ТОВ ОЛИС
     Вітання ОЛІС з днем працівників сільського господарства
     ТОВ "ОЛІС" бере участь у Міжнародній виставці "ІнтерАГРО 2018"
 

Каталог продукції ТОВ "ОЛИС"

ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ

 
Меню