ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Апарат для змішування зерна БИС-1У

Поставити запитання по даній продукції

Короткий огляд

Апарат БИС-1У (зерновий дільник) призначений для перемішування зразка зерна і виділення з нього середніх і середньодобових проб, ділення середньої проби навпіл і виділення наважки масою 25, 50 і 100 р.

Апарат використовується в лабораторіях зернової, зернозаготівельної, хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості. 
Апарат БИС-1 або зерновий дільник являє собою металевий циліндр діаметром 250 мм, в якому функціонально розрізняють три частини: 
• Верхня частина має прийомну воронку місткістю приблизно 4,5 кг зерна, з отвором внизу конуса, яке може відкриватися за допомогою кульового затвора і рукоятки (важеля). 
•Друга частина, яка розташована під воронкою, складається з двох ділильно-змішувальних пристроїв, розміщених один над іншим. Кожен з пристроїв складається з конуса і воронки, з'єднаних разом. Зерно, розсипавшись по поверхні конуса, переміщається і, досягнувши його заснування, через отвори потрапляє в з'єднану з конусом воронку. З неї зерно висипається на другий ділильно-змішуючий пристрій, знову перемішується. Воронка другого пристрою має відвідний патрубок, через який з дільника виводиться половина проби, що спрямовується для визначення натури. 
• Нижня (третя) частина приладу являє собою ще один розподільно-змішуючий пристрій. У нього також входять конус і воронка, але вже з двома вихідними каналами. Кожен канал має рухому заслінку для зміни величини перерізу отвору, вирізаного в нижній частині воронки, що дозволяє регулювати кількість відокремлюваного зерна. Для регулювання величини наважок, що виділяються у верхній частині корпусу, укріплена цифрова шкала розділювальних секторів пристроїв.

Модель
БИС-1У
 Обсяг воронки (при питомій вазі зерна 0,75 г/куб.см)
4,0 - 4,5
 Середній час для змішування зерна та виділення з нього наважок, мин
0,5 - 1,0
 Габаритні розміри (діаметр х висота), мм
 250 х 1120 
 Вага, кг
13,8
Меню