ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Вимірювач білості РЗ-ТБМС

Поставити запитання по даній продукції

Короткий огляд

Вимірювач білості РЗ-ТБМС - переносний, конструктивно складається з трьох основних частин: основи, в нижній частині якого розташовані батареї живлення; пристрою пробопідготовки, що включає в себе вузли оптичної вимірювальної схеми; пристрою електронної обробки з цифровим індикатором.

Вимірювач білості РЗ-ТБМС - переносний, конструктивно складається з трьох основних частин: основи, в нижній частині якого розташовані батареї живлення; пристрою пробопідготовки, що включає в себе вузли оптичної вимірювальної схеми; пристрою електронної обробки з цифровим індикатором.

Вимірювальна ємність приладу являє собою фотометричну півсферу, відокремлену від ємності для проби борошна оптично прозорою скляною пластиною. На борошно перпендикулярно пластині падає світловий потік від зеленого світлодіода, а розсіяне випромінювання, отримане в результаті багаторазових відбиттів від борошна та півсфери, надходить на фотоприймач, електричний сигнал якого після електронної обробки подається на цифровий індикатор, де висвітлюються результати вимірювання.

Порцію борошна масою приблизно 20 г поміщають у вимірювальне кільце, яке попередньо встановлюють у циліндр белизномера. Борошно слід додавати до тих пір, поки її верхній шар не закриє кругову мітку вимірювального кільця. Після цього на борошно встановлюють  ущільнювач, що входить в комплект приладу.  на Показання, що з'явились на індикаторі,  записують і видаляють використане борошно. Повторивши описану вище процедуру ще раз, записують другий відлік.

Білість контрольованого борошна визначають як середнє арифметичне результатів вимірювання для двох порцій, виділених з однієї проби, округлене до цілого числа. Допускається розбіжність двох порцій борошна з однієї проби, яка не повинна перевищувати однієї одиниці показань індикатора, що відповідає одній умовній одиниці приладу. При більшому розходженні аналіз повторюють.

Модель  РЗ-ТБМС
Робочий діапазон вимірювань білизни, у.е. РЗ-БПЛ 10 - 70
Площа освітлюваної поверхні борошна, не менше, см2 5
Межа основної абсолютної похибки вимірювання, у.е. +4
Межа допустимої додаткової похибки при зміні температури
навколишнього повітря від 10°С до 35°С на кожні 5°С, не більше, ум. од.
0,3
Маса аналізованої проби, не більше, м 20
Час встановлення робочого режиму, не більше, хв 5
Час одного виміру (без заповнення), не більше, с 5
Споживана потужність, не більше, ВА 0,6
Габаритні розміри, не більше, мм 160 x 90 x 190
Розміри блоку живлення (без шнура), не більше, мм 82 x 53 x 70
Маса, не більше, кг 1,5

1. Призначений для швидкого визначення сорту борошна по білизні згідно ГОСТ Р 52189–2003;
2. Прилад розміщений у невеликому футлярі, його маса всього 1,5 кг, так що його можна легко доставити до місця вимірювання і використовувати як в лабораторних, так і в цехових умовах;
3. В вимірювачі білості Р3-ТБМС відсутні рухомі частини, що підвищує його надійність і точність вимірювань, а простота пристрою не вимагає спеціальної кваліфікації оператора.
4. Технічні характеристики приладу по багатьом параметрам перевершують характеристики вимірювачів білості інших виробників.

Меню