ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Про компанію

Верещинський Олександр Павлович
Верещинський
Олександр Павлович,
засновник компанії,
доктор технічних наук

Шановні друзі, радий Вас вітати!

Наша компанія спеціалізується у розробленні, виробництві та впровадженні у промисловість технологій й обладнання для переробки зерна. Сьогодні ми володіємо унікальними сучасними технологіями й обладнанням за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна і крупи, що підтверджується більш ніж 30-ма патентами у зазначеній галузі. ТОВ «ОЛИС» випускає близько 200-т найменувань обладнання, і має можливості виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехів від етапу розроблення до введення в експлуатацію.

Серед напрямків, що розвиваються нами, особлива увага приділяється контролю якості зерна та продуктів його переробки. Результати докладених зусиль втілені у більш ніж 20-ти найменуваннях лабораторних приладів, що випускаються серійно. З гордістю повідомляю, що в Україні, яка є найбільшим світовим виробником зерна, кожна лабораторія з оцінювання його якості працює на обладнанні нашого виробництва!

На нашому підприємстві впроваджені і використовуються найсучасніші технології проектування, конструювання та обробки металів, а також управління якістю та підприємством у цілому. Технологічний рівень і організація нашого виробництва дозволяє забезпечити високу якість виробів з переконливим цінами і поставляти їх більш ніж у 25 країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Основу дослідного та інженерно-технічного персоналу нашого підприємства складають кращі випускники Одеської національної академії харчових технологій, які отримали величезний практичний досвід на підприємствах галузі хлібопродуктів. Основою конструкторської групи і виробничого персоналу є колишні працівники верстатобудівних підприємств м. Одеси, чий високий професіоналізм відомий далеко за межами нашого міста.

Ми винаходимо, експериментуємо, проектуємо, конструюємо, виготовляємо, впроваджуємо, навчаємо і постійно вчимося самі. Відмітним нашим принципом є пошук раціональних методів для розв’язання складних технологічних завдань, що дозволяє забезпечити значний економічний ефект при впровадженні. Тому наші проекти і окремі вироби вигідно відрізняються ефективністю від створених за традиційними підходами.

Наші знання і можливості для Вас відкриті та доступні. Раді будемо приймати Вас у нашій компанії і в нашому місті.

Успіхів Вам і процвітання Вашим підприємствам!

З повагою, Верещинський Олександр Павлович.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ "ОЛИС"

Сьогодні ТОВ «ОЛИС» випускає близько 200-т найменувань обладнання для зернопереробної промисловості. Ми маємо у своєму розпорядженні можливість виробництва зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехів від етапу розроблення технології до введення об'єктів в експлуатацію на обладнанні власного виробництва.

Технології та обладнання нашої компанії успішно складають конкуренцію західним аналогам, широко поставляються у країни Європи, Азії, Африки та Північної Америки.

Зусилля, що докладаються протягом двадцяти років, дозволили нам завоювати цю довіру. Багато із Замовників більш ніж у 25 країнах світу віддали перевагу нашим технологіям і обладнанню.

МИ РОБИМО БІЗНЕС НАШИХ ЗАМОВНИКІВ БІЛЬШ ПРИБУТКОВИМ

Меню