ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Про компанію

 

Шановні друзі, вітаю Вас!

    Наша компанія спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна. Сьогодні ми володіємо унікальними сучасними технологіями і обладнанням за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна і крупи, що підтверджується більш ніж 30-ма патентами в зазначеній галузі. ТОВ «ОЛИС» випускає близько 200-т найменувань обладнання і ми маємо можливості виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехов від етапу розробки до введення в експлуатацію. Серед  напрямків, що нами розвиваютьсяособлива увага приділяється контролю якості зерна та продуктів його переробки. Результати прикладених зусиль втілені в більш ніж 20-ти найменуваннях  лабораторних приладів, що серійно випускаються. З гордістю повідомляю, що в Україні, яка є найбільшим світовим виробником зерна, кожна лабораторія по оцінці його якості працює на обладнанні нашого виробництва!

     На нашому підприємстві впроваджені і використовуються найсучасніші технології проектування, конструювання та обробки металів, а також управління якістю та підприємством в цілому. Технологічний рівень і організація нашого виробництва дозволяє забезпечити високу якість виробів з переконливими цінами і поставляти їх більш ніж в 15 країн ближнього і далекого зарубіжжя.

                                                                       Генеральний директор,
доктор технічних наук,
Верещинський Олександр Павлович

    Основу дослідного та інженерно-технічного персоналу нашого підприємства складають кращі випускники Одеської національної академії харчових технологій, які отримали величезний практичний досвід на підприємствах галузі хлібопродуктів. Основою конструкторської групи і виробничого персоналу є колишні працівники верстатобудівних підприємств м. Одеси, чий високий професіоналізм відомий далеко за межами нашого міста.

         Ми винаходимо, експериментуємо, проектуємо, конструюємо, виготовляємо, впроваджуємо, навчаємо і постійно вчимося самі. Відмітним нашим принципом є пошук нових методів для вирішення складних технологічних завдань, що дозволяє забезпечити значний економічний ефект при впровадженні. Тому наші проекти і окремі вироби вигідно відрізняються ефективністю від створених за традиційними підходами.

         Наші знання і можливості для Вас відкриті і доступні. Будемо раді приймати Вас в нашій компанії і в нашому місті.                                                                                                                    

                                                                                                                     Успіхів Вам та процвітання Вашим підприємствам!

                                                                                                                     З повагою, Верещинський Олександр Павлович

Меню