ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Про компанію

Шановні друзі, вітаю Вас!

Засновник компанії,
доктор технічних наук,
Верещинський Олександр Павлович

Наша компанія спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна. Сьогодні ми володіємо унікальними сучасними технологіями і обладнанням за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна і крупи, що підтверджується більш ніж 30-ма патентами в зазначеній галузі. ТОВ «ОЛИС» випускає близько 200-т найменувань обладнання і ми маємо можливості виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехов від етапу розробки до введення в експлуатацію. Серед напрямків, що нами розвиваються, особлива увага приділяється контролю якості зерна та продуктів його переробки. Результати прикладених зусиль втілені в більш ніж 20-ти найменуваннях лабораторних приладів, що серійно випускаються. З гордістю повідомляю, що в Україні, яка є найбільшим світовим виробником зерна, кожна лабораторія по оцінці його якості працює на обладнанні нашого виробництва!

>На нашому підприємстві впроваджені і використовуються найсучасніші технології проектування, конструювання та обробки металів, а також управління якістю та підприємством в цілому. Технологічний рівень і організація нашого виробництва дозволяє забезпечити високу якість виробів з переконливими цінами і поставляти їх більш ніж в 25 країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Ми винаходимо, експериментуємо, проектуємо, конструюємо, виготовляємо, впроваджуємо, навчаємо і постійно вчимося самі. Відмітним нашим принципом є пошук раціональних методів для вирішення складних технологічних завдань, що дозволяє забезпечити значний економічний ефект при впровадженні. Тому наші проекти і окремі вироби вигідно відрізняються ефективністю від створених за традиційними підходами.

Наші знання і можливості для Вас відкриті і доступні. Будемо раді приймати Вас в нашій компанії і в нашому місті.

Успіхів Вам та процвітання Вашим підприємствам!

З повагою, Верещинський Олександр Павлович

Меню