ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Каміннєвідбірники ОМП

Короткий огляд

Каміннєвідбірники ОМП виробництва ТОВ «ОЛИС» застосовуються для ефективного відділення мінеральних домішок з потоку зерна на зернопереробних підприємствах.


Каміннєвідбірники ОМПКаміннєвідбірники ОМП
Натисніть, щоб збільшити
  • Камнеоотборник ОМП
  • Камнеоотборник ОМП

   Каміннєвідбірники ОМП виробництва ТОВ «ОЛИС» застосовуються для ефективного відділення мінеральних домішок з потоку зерна на зернопереробних підприємствах.
     Каменевідбірник працює таким чином: при спільному впливі вібрацій сортуючої поверхні і потоку повітря відбувається розпушення шару зерна, при цьому знижується коефіцієнт внутрішнього тертя і зернова суміш переходить в псевдорідинний стан. При наявності керуючого впливу псевдозріджений шар зерна, практично не схильний до транспортуючого впливу деки, тече як «рідина» під нахилом і розвантажується в нижній, широкій частині деки. Важкі мінеральні частинки, що знаходяться в нижньому шарі і мають більше зчеплення з шороховатою сорбуючою поверхнею, транспортуються вгору проти нахилу деки і виводяться через верхню звужену частину.

Каміннєвідбірник ОМП

, виготовлений компанією "ОЛИС", буде хорошим придбанням для вашого бізнесу. 

Модель ОМП-3,0 ОМП-6,0
Продуктивність (по пшениці), т/г 6,0 12,0
Ефективність очищення зерна від мінеральних домішок, % 99 99
Встановлена потужність (без вентилятора), кВт 0,9 0,9
Витрата повітря, м3 2500 4500
Аєродинамічний опір, Па 750 750
Маса, кг 255 340
Габаритні розміри, мм
довжина
ширина
висота

1900
900
1745

1950
1750
1580

1. Поліпшене регулювання повітря;
2. Спеціально розроблена дека з підвищеним коефіцієнтом тертя;
3. Легка настройка каменевідбірника;
4. Підвищена ефективність роботи машини;
5. Зниження витрати повітря на аспірацію майже в 2 рази в порівнянні з аналогами;
;
6. Виняткова ефективність розділення;
7. Забезпечення виділення не менше 99% мінеральних домішок;
8. Комплектуючі виробництва провідних європейських виробників;

9. Висока технологічна ефективність;
10. Надійна конструкція.

   Камнеотборник – вид зерноочистительного оборудования, предназначенный для очистки зерна от минеральных примесей (стекло, камни, металл, крупный песок и др. тяжелые частицы) из потока зерна. Камнеотборник производства компании «ОЛИС» эффективно применяется в очищении зерна от трудноотделимых примесей. По принципу действия камнеотборник ОМП относится к вибропневматическим зерноочистительным машинам, которые используют восходящий поток в взаимодействии с колебаниями сортирующей поверхности. Работа камнеотборника ОМП является эффективной, так как машина обеспечивает выделение 99% минеральных примесей. Высокая степень очистки камнеотборника ОМП позволяет снизить износ оборудования, используемое в производственной цепи в дальнейшем. Камнеотборник легко настраивается, имеет надёжную конструкцию. Благодаря использованию специальной деки расходуется в 2 раза меньше воздуха на аспирацию в сравнении с аналогами. Камнеотборник ОМП имеет 2 модификации с настройкой производительности зерноочистителя на уровни до 6 т/ч и 12-22 т/ч.

   Приобретая камнеотборник ОМП, произведенный ООО «ОЛИС», Вы получаете качественное и действенное оборудование для предварительной очистки зерна.  

Меню