ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Комплексні рішення для переробки зерна

Поставити питання

Наша країна давно заслужила славу "хлібної корзини". У колишні республіки Радянського Союзу Україна поставляла понад 25 відсотків усієї виробленої сільськогосподарської продукції. Сьогодні Україна - один зі світових лідерів з експорту зернових та продуктів їх переробки. Однак, в нашій країні вміють не тільки вирощувати і переробляти зерно. В Україні є досить потужний потенціал зі створення зернопереробних технологій і обладнання в різних напрямках очищення зерна, виробництва борошна, крупи, а також оцінки якості.

Об'єкти переробки зерна - це складні і дорогі інженерні споруди. Там серед брил бетону, металоконструкцій і павутини проводів завжди знаходиться щось більш важливе, те, що все це робить ефективним або марним. Адже тільки технологія - справжній вінець будь-якого виробництва. І перш ніж будувати бізнес-плани, а тим більше їх виконувати, ми пропонуємо Вам гарненько в усьому розібратися.

Переробка зерна - це сукупність складних технологічних процесів, які торкаються майже всіх розділів знань сучасної людини. На елеваторах, млинах і крупозаводах математика, фізика і хімія перетворюються в сонм інженерних прикладних наук, які є основою технології та способів її реалізації. За кожною технологією переробки зерна і її апаратним забезпеченням стоїть багатовіковий шлях еволюції, що визначає їх сучасний стан.

У зв'язку з цим, завдання вибору впроваджуваних технологій відрізняється не тільки надзвичайною важливістю, а й складністю, і це наша зона відповідальності як профі, які працюють в цій галузі. На сторінках навіть найдосконалішого сайту цю задачу неможливо вирішити. Просимо сприймати інформацію, яка подається в цьому розділі, як оглядову і запрошуємо до пошуку найкращих для Вас рішень шляхом спілкування з необхідними фахівцями нашого підприємства.

Однак, на що хотілося б уже звернути Вашу увагу!

Боротьба за здешевлення об'єктів переробки зерна зумовлює підходи до їх створення. На сучасному етапі розвитку зернопереробних виробництв розрізняють агрегатні і комплектні виробництва, а також виробництва, що створюються за індивідуальними проектами.

Агрегатні виробництва представляють собою комплект обладнання, що реалізує апробовану транспортно-технологічну схему. У заводських умовах таке обладнання збирається на штатному каркасі (рамі) і оснащується всіма необхідними комунікаціями для запуску в роботу. Як правило, агрегатні виробництва - це виробництва невеликої продуктивності і габаритів, що виготовляються серійно. Основною перевагою агрегатних виробництв є швидка їх збірка і запуск в роботу в різних пристосованих будівлях із забезпеченням гарантованого результату.

Комплектні виробництва представляють собою комплект машин і комунікацій, що реалізують типову технологічну схему, які монтуються на попередньо зведені будівельні конструкції в передбачуваному місці експлуатації. Як правило, комплектні виробництва - це виробництва середньої і великої продуктивності. Відмінною їх особливістю є необхідність зведення будівельних конструкцій, проведення всього комплексу монтажних і пуско-налагоджувальних робіт на місці експлуатації. Оскільки комплектні виробництва реалізують перевірені практикою рішення, то результат від їх впровадження цілком прогнозований.

Виробництва за індивідуальними проектами створюють в тих випадках, коли вимоги Замовника не можуть бути задоволені номенклатурою агрегатних і комплектних виробництв. Як правило, до таких випадків належить необхідність «вписати» виробництво в існуючу будівлю, надати тій чи іншій технології додаткові можливості або універсальність, задати величину продуктивності переробки, відмінну від ряду існуючих величин і т.п. Створення виробництв за індивідуальними проектами включає в себе повний комплекс проектних, будівельно-монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Відмінною особливістю таких об'єктів є підвищені терміни впровадження, особливо на етапі пуско-налагоджувальних робіт

Комплексні рішення від компанії "ОЛИС"- успішне придбання для Вашого бізнесу!

 

Надішліть запит до відділу продажів

  • *Поля обов'язкові для заповнення

Меню