ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Млини для зерна

Поставити питання

Аналіз технічних рішень показує, що світові тенденції створення нових млинових виробництв спрямований на розмел зерна за скороченою структурою*. Однак, скорочення структури помолів в рамках традиційних технологічних підходів і традиційного обладнання тягнуть за собою зниження якості та виходу готової продукції. Тому єдиним шляхом забезпечення ефективності помолів при скороченні їх структури є розробка і впровадження нових технологічних  фрагментів та машин, що їх реалізують. Успішність даного підходу створення млинів підтверджується практикою, в тому числі дослідними і роботами нашої компанії, що впроваджуються.

Сьогодні ми виробляємо млини сортового помелу пшениці продуктивністю від 30 т/добу до 240 т/добу за скороченою структурою помелу. Завдяки використанню на млинах, розроблених нами, таких машин, як дебрандер конструкції "Каскад", машини для очищення поверхні зерна МАО, розсійника борошняного РМО, дисмембратора ЕЗЗ, підігрівача зерна ПЗ та ін. ми отримуємо вихід і якість готової продукції набагато вище вимог ГОСТ. При цьому замовнику потрібно значно менший парк використовуваного обладнання, виробничої площі та інших ресурсів, що істотно знижує витрати на створення та експлуатацію таких виробництв.

Примітка:
 * скорочена структура помелу зерна – зменшення кількості технологічних систем і обладнання за рахунок впровадження нових технологічних фрагментів і використанням нового високопродуктивного обладнання.

Млини вироблені в компанії Оліс, будуть хорошим придбанням для вашого бізнесу.

Надішліть запит до відділу продажів

  • *Поля обов'язкові для заповнення

Меню