ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Зерноочисні комплекси

Поставити питання

Післязбиральне очищення є обов'язковою ланкою виробництва зерна. Ефективність цього процесу прямо впливає на ефективність подальших операцій (сушіння, зберігання, переробка) і багато в чому визначає результати всього виробництва.

Зерновий ворох, що поступає на післязбиральне очищення, являє собою суміш повноцінного, щуплого і пошкодженого зерна основної культури, насіння різних культурних рослин і бур'янів, а також домішок частинок рослин, соломи, колосків, полови, піску, грудочок землі та ін. При цьому вміст домішок в зерні основної культури може становити від 2-х до 15-ти %.

 • Технологічні операції з очищення зерна за своїм цільовим призначенням і технічним засобам, що застосовуються, підрозділяються на наступні основні етапи: попереднє очищення, первинне очищення, вторинне очищення і сортування.

  Попереднє очищення зернового вороха - виділення легких, дрібних і великих домішок з метою забезпечення сприятливих умов при виконанні наступних технологічних операцій післязбиральної обробки зерна, головним чином його сушіння.

  Первинне очищення зерна - виділення великих, дрібних і легких домішок і сортування на основну (продовольчу і насіннєву) і фуражну фракції при мінімальних втратах основного зерна. При цьому основна фракція повинна відповідати нормам заготівельних базисних кондицій. При невисокій засміченості і вологості зерна післязбиральну обробку можна починати з первинного очищення.

  Вторинне очищення застосовується для зерна, яке пройшло первинне очищення з метою доведення його якості до кондицій продовольчого або насіннєвого призначення.

  Сортування - поділ зерна основної культури на фракції за якоюсь ознакою (розмірами, щільності, швидкості витання і т.п.). До сортуванню можна віднести і калібрування - поділ насіння за розмірами.

  Таким чином, післязбиральне очищення являє собою комплекс взаємопов'язаних і доповнюючих одна одну технологічних операцій, результатом яких є забезпечення якості зерна, що дозволяє використання його в харчових, фуражних або насіннєвих цілях.

  Узагальнивши накопичений досвід, компанія «ОЛИС» розробила для Вас і випускає агрегатні зерноочисні комплекси «НИВА». Дані агрегати створені на основі барабанних сепараторів "ЛУЧ- ЗСО", які зарекомендували себе з найкращого боку в умовах сільського господарства. Агрегати «НИВА» працюють повністю в автоматичному режимі. При їх розробці особлива увага приділена охороні праці, зручності експлуатації та естетиці. Типовими рішеннями прив'язки агрегатів «НИВА» передбачено їх дооснащення завальними ямами різної конструкції, сушарками, бункерами, насіннєвими лініями і т.п.

  Зерноочисні комплекси від компанії "ОЛИС"- успішне придбання для Вашего бізнесу!

  Також ми виготовляємо:

  Надішліть запит до відділу продажів

  • *Поля обов'язкові для заповнення

  Меню