ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО  ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Новинки компанії

Плющильний станок ППМ -0,5

Плющильний станок ППМ -0,5 призначений для виробництва пластівців вівсяних, геркулес, гречаних, пшеничних, горохових, з проса. Встановлюється на крупоцехах по переробці гороху і вівса, а також універсальних крупоцехах.

Вихідне зерно з допомогою живильника потрапляє в робочу зону верстата, тобто робочий зазор між обертовими валками, де проходить розплющування продукту в розмір, відповідний межвальцевому зазору..

Детальніше

 

Просіювач ПХО для пластівців

Просіювач ПХО для пластівців призначений для просіювання вівсяних пластівців після плющення і сушіння, відділення грудок і відходів. Застосовується в крупоцехах, на заводах з переробки вівса.

За допомогою самопливного транспорту продукт надходить на верхні сита, де проходить три етапи: на першому етапі сходом сита відокремлюються грудки, на другому пластівці поділяються на великі й дрібні, і на третьому відбувається виділення мучки.

Детальніше

 

Трієр-куколевідбірник ТЦК 

Трієр-куколевідбірник ТЦК призначений для очищення зерна основної культури від короткої домішки куколя. Також використовується для сортування очищеного зерна по довжині.

Трієра ТЦК використовують на елеваторах, млинах і крупозаводах для виділення із зернових сумішей насіння куколю; на крупозаводах - для відділення вівса від ячменю і поділу лущених і не лущених зерен. А також на насіннєпереробних заводах і на заводах по калібруванню насіння кукурудзи для виділення з суміші найбільш крупних зерен.

Детальніше

 

Трієр-вівсюговідбірник ТЦО

Трієр-вівсюговідбірник ТЦО призначений для очищення зерна основної культури від довгої домішки вівсюга. Також використовується для сортування очищеного зерна по довжині.

Трієра ТЦО використовують на елеваторах, млинах і крупозаводах для виділення із зернових сумішей насіння вівсюга; на крупозаводах - для відділення вівса від ячменю і поділу лущених і не лущення зерен. А також на насіннєпереробних заводах і на заводах по калібруванню насіння кукурудзи для виділення з суміші найбільш крупних зерен.

Детальніше

 

Лущильник рису і проса ПР-1

Лущильник рису і проса ПР-1 призначений для механізації трудомістких процесів лущення і розділення продуктів лущення проса і рису-зерна при визначенні:

        - плівчатості проса и рису-зерна;
        - змісту зіпсованих зерен в просі;
        - змісту зіпсованих, червоних, глютінозних і пожовклих зерен в рисі-зерні; 
        - тріщинуватості / рису-зерна.

Детальніше

 

Меню