ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Норії зернові НЗ

Короткий огляд

Норії зернові, виготовлені ТОВ "ОЛИС", призначені для вертикального транспортування зерна та продуктів його переробки.


Норії зернові НЗНорії зернові НЗ
Натисніть, щоб збільшити
  • Нории зерновые НЗ
  • Нории зерновые НЗ
  • Нории зерновые НЗ
  • Нории зерновые НЗ

Норія зернова, виготовлена ТОВ "ОЛИС", призначена для вертикального транспортування зерна та продуктів його переробки.

Норія НЗ використовується на борошномельних і комбікормових підприємствах, на елеваторах, сушильно-очисних баштах, лініях гранулювання, хлібоприймальних пунктах.

 Норії зернові являють собою транспортне обладнання безперервної дії з гнучким тяговим органом у вигляді стрічки, призначене для вертикального транспортування зернового купи, гранул і борошнистих продуктів та ін..

Використовуються норії у складі технологічних ліній зерноочисних агрегатів і сушильно-очисних комплексів, на елеваторах, на лініях гранулювання, на борошномельних, круп'яних і комбікормових підприємствах, на хлібоприймальних пунктах, а також для подачі зерна в склади і зерносховища.

Норії, виготовлені нашою компанією, оптимально відповідають вимогам з енергозбереження, екологічної та виробничої безпеки. У процесі експлуатації вони вимагають мінімального технічного обслуговування. Передбачена можливість комплектації за бажанням замовника датчиками сходу стрічки, підпору, швидкості, пристроєм захисту і контролю робочих органів.

Норії придатні для роботи з будь-якими зерновими культурами, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Хороший догляд і своєчасне обслуговування дають можливість підтримувати норію в робочому стані на тривалий термін.

Норії зернові

, вироблені в компанії ОЛИС, будуть хорошим придбанням для вашого бізнесу.
Модель
НЗ-5
НЗ-10
НЗ-20
НЗ-50
НЗ-100
Продуктивність по зерну, т/год
5
10
20
50
100
Встановлена потужність, кВт
до 10м
від 10 до 20м
від 20 до 30м
від 30 до 40м

0,75
1,1
1,5
2,2

1,1
1,5
2,2
3,0

1,5
2,2
3,0
5,5

5,5
5,5
7,5
11,0

7,5
11,0
15,0
18,5

1. Високоефективна зносостійка конструкція;
2. Можливість футерування за бажанням замовника;
3. Зручний монтаж завдяки наявності секцій, адаптованих під установку вибухорозрядників і аспірації;
4. Можливість комплектації за бажанням замовника датчиками сходу стрічки, підпору, швидкості, пристроєм захисту і контролю робочих органів;
5. Комплектуючі виробництва провідних європейських виробників.

  Зерновая нория это вид транспортного оборудования, которое применяется для вертикального передвижения зерна, продуктов переработки, а также различных сыпучих продуктов. Нории можно использовать в процессе сушки и очистки зерна на зерноперерабатывающих и зерноочистительных предприятиях, на элеваторных комплексах, в хлебоприёмных пунктах. Нория представляет собой машину непрерывного действия с прикреплёнными грузонесущими ковшами. Головка норий состоит из основания и крышек. Также на головке нории установлены приводной барабан и привод. Основание норий – это сварная конструкция, в которой смонтирован механизм натягивания – ленты, расположены щётки для зачистки нории, а также смотровые люки.

  Принцип работы: при запуске привода нории приводной барабан начинает вращаться, что  приводит в движение норийную ленту или ремень с ковшами. Зерно попадает в башмак нории через воронку для загрузки продукта, затем оно захватывается движущимися ковшами и поднимается к головке нории.

  Зерно, находящееся в ковшах, движется вдоль сгиба ленты и под действием центробежных сил выбрасывается из ковшей, после выводится из нории через воронку для разгрузки продукта.

  Зерновая нория НЗ производства ООО «ОЛИС» – хорошее решение для вертикальной транспортировки зерна, так она имеет гравитационный тип разгрузки, что позволяет уменьшить количество битого зерна.

Меню