ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Лабораторне обладнання для зернових лабораторій

Лабораторне обладнання, Лабораторні прилади

Компанія «ОЛИС» виготовляє лабораторне обладнання та лабораторні прилади вже більше 10 років. Власне виробництво дозволило «ОЛИС» стати лідером серед українських виробників лабораторної продукції. Спеціалізацією компанії є лабораторне обладнання для контролю якості зерна. Лінійка цього обладнання у компанії досить різноманітна. Це і лабораторні млини, і лабораторні розсійники, пурки, дільники проб зерна та сушильні шафи і т.д.

Багато лабораторних приладів, що випускаються компанією, мають ряд оригінальних конструктивних рішень. Вироблене обладнання дуже надійне і розраховане на тривалий термін експлуатації. Якість обладнання неодноразово перевірено у виробничих умовах, в лабораторіях наших замовників. Компанією «ОЛИС» впроваджена система управління якістю ISO 9001, підтримується принцип індивідуального підходу до кожного замовника, надається сервісне обслуговування високої якості і швидкості.

Як перспективна компанія, "ОЛИС" постійно вдосконалюється у боротьбі за свій пріоритет на ринку виробників. Тому, в найближчому майбутньому запропонує нове лабораторне обладнання, розширюючи горизонти ринку виробництва лабораторної техніки в цілому.

На сайті представлено опис, технічні характеристики та переваги лабораторного устаткування, пропонованого для замовника. Сподіваємося, що дана інформація стане основою при прийнятті Вами рішення для того, щоб придбати наше лабораторне обладнання, лабораторні прилади.

Якщо є питання - задавайте! Ми хочемо, щоб робота менеджера була для Вас корисною!


 

Контроль якості зерна та продуктів його переробки у сфері агробізнесу був і залишається найактуальнішим & nbsp; питанням, тому саме якість вирощеного зерна і точність показників якості, отриманих в результаті подальших аналізів - це запорука & nbsp; фінансового & nbsp; добробуту.

Наша компанія займається розробкою технологій і виробництвом устаткування з переробки зерна. Використовуючи для контролю якості зерна та продуктів & nbsp; його переробки наявне на ринку лабораторне обладнання, ми виявили, що більшість з лабораторних приладів - це & nbsp; дорогі імпортні лабораторні прилади, або & nbsp; вітчизняні, які беруть свій початок з радянських часів і є морально застарілими, враховуючи сучасні технологічні & nbsp; досягнення & nbsp; в області проведення аналізів.

У зв'язку з цим у діяльності нашої компанії в 2007 році було відкрито новий напрям - виробництво лабораторного обладнання.

За цей час нашою компанією було розроблено та серійно випускається 16 лабораторних виробів:

 ♦ Лабораторний млин ЛМТ-2;
 ♦ Лабораторний млин ЛЗМ-1;
 ♦ Прес ручний ПРОМ;
 ♦ Розсійник лабораторний універсальний (тригніздовий) РЛУ-1;
 ♦ Сушильна шафа СЭШ-3МУ;
 ♦ Універсальний дільник зерна УДЗ-1М;
 ♦ Термоштанги цифрові ТЦ;
 ♦ Пробовідбірники РПО;
 ♦ Тістомісилка ТЛ-2;
 ♦ Діафаноскоп ДСЗ-3;
 ♦ Пурка літрова ПХ-2;
 ♦ Лабораторний лущильник УШЗ-1;
 ♦ Прилад Чижова ПЧМЦ;
 ♦ Дільник проб зерна ДПЗ;
 ♦ Охолоджувач бюкс ОБЛ-1;
 ♦ Лабораторна сушильна шафа ЛСО-01.

Лабораторне обладнання

,

лабораторні прилади

, які виготовляються компанією "ОЛИС", будуть хорошим придбанням для вашего бизнесу.

Меню