ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Зерноочисне обладнання

    В асортимент вироблюваного устаткування компанією "ОЛИС" входить будь-яке обладнання для очищення зерна, наприклад:

  • сепаратори: повітряні, барабанні, плоско-решітні, магнітні;
  • трієри;
  • каміннєвідбірники;
  • пневмосортувальні столи.

  Компанія "ОЛИС" пройшла перевірку на якість і взяла собі за правило задовольнити найвибагливішого клієнта, освоївши всю лінійку зерноочисного устаткування, що дозволяє враховувати весь попит споживчого ринку обладнання з очищення зерна.

   Справжні експерти & ndash; кінцеві споживачі нашого обладнання. & laquo; ОЛИС & raquo; вміє слухати і аналізувати. Тому, докладно вивчаючи вимоги і бажання наших клієнтів, асортимент вироблюваного устаткування для очищення зерна поступово розширюється, що дозволяє "ОЛИС" гідно співпрацювати з багатьма зерновими компаніями, набуваючи все більше задоволених клієнтів, які отримують в особі компанії високоякісне і своєчасне обслуговування.    Сепарування зерна є однією з найбільш важливих операцій у процесах вирощування, зберігання та переробки зерна. Ступінь очищення зерна та класифікації насіннєвого матеріалу дуже впливають на врожай. Ступінь поділу зернової купи після збирання визначає стабільність якості зерна при зберіганні. Очищення зерна на борошномельних і круп'яних заводах зумовлює якість готової продукції. Вибір способу сепарування залежить від основних ознак відмінності частинок компонентів, які необхідно розділити. Однак, в будь-якому випадку, будь-яке зерно в обов'язковому порядку підлягає очищенню в сито-повітряних сепараторах, що складаються, відповідно, з повітряного і ситового сепараторів.

   Наша компанія на протязі тривалого періоду часу є виробником модельного ряду зерноочисних сепараторів барабанного типу "ЛУЧ ЗСО", продуктивністю від 25 до 300 т/год, для очищення зерна від крупних, дрібних та легких домішок. Дані машини експлуатуются більше ніж на 150 підприємствах Украини та країн ближнього зарубіжжя.
    Відмінності думок про те, який принцип очищенні зерна найбільш прийнятний, на циліндричних ситах (горизонтальних барабанах), до яких відноситься сепаратори "ЛУЧ ЗСО" або на плоских ситах, привів нашу компанію до необхідності розробки та постановки на серійне виробництво модельного ряду сепараторів з плоскими ситами - зернового сепаратора "ГОРИЗОНТ-К". Виробництво зернових сепараторів "ГОРИЗОНТ-К" на ряду з сепараторами "ЛУЧ ЗСО" дозволило нашій компанії освоїти всю лінійку зерноочисного устаткування, що дозволяє задовольнити вимоги будь-якого замовника з очищення зерна.
  Питання з очищення зерна від важковідділяємих домішок і мінеральних домішок також вирішені нашою компанією, так як ми випускаємо пневмосортирувальні столи  двух моделей СПС-1,0 та СПС-3,5; трієра-вівсюговідбірники ТЦО; трієра-куколевідбірники ТЦК, а також каміннєвідбірники ОМП-3,0 та ОМП-6,0.

 


Популярні запити

  • зерноочисне обладнання
  • зерноочисна техніка
  • очищення зерна від домішок
  • первісне очищення зерна
  • попереднє очищення зерна
  • очищення товарного зерна


Меню