ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

+38 (048) 752-85-58

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Лабораторний посуд

Скляний посуд лабораторний широко використовується в різних лабораторних умовах, які пред'являють найвищі вимоги до термостійкості і хімічної стійкості скла. Скляний посуд характеризується відносно високою нейтральністю до агресивних середовищ, що робить її незамінною у використанні різними лабораторіями. Зокрема хімічними та нафтохімічними, продовольчими, медичними, бактеріологічними, фармацевтичними та металургійними.

Лабораторний хімічний посуд - гладкий, не має пор, абсолютно прозорий, без каталітичного дії і стійка при корозії навіть при температурі до 300°C (без різких перепадів температур). Лабораторний посуд - повністю безпечний з екологічної точки зору.

Лабораторний посуд хімічно стійкий, фактично інертний і характеризується високою стійкістю до впливу води, пари, кислот і сольових розчинів і відносно високою стійкістю до лугів. Скло роз'їдається фтористоводневою кислотою, концентрованою фосфористою кислотою і гарячими концентрованими лужними розчинами. Постійне чергування простих і кратних зв'язків кислотних і лужних середовищ збільшує корозію. Хімічна стійкість лабораторного посуду до дії реактивів скла повністю задовольняє вимогам і відповідає міжнародному стандарту ISO 3585.

Висока стійкість лабораторного посуду до різких перепадів температури - його термостійкість - відбувається із-за низького коефіцієнта лінійного теплового розширення, відносно низького модуля пружності E і відносно високої теплопровідності. При нагріванні або охолодженні посуду відбувається внутрішнє напруження скла, що може призвести до його руйнування при різкому перепаді температур.

Лабораторний посуд виготовлена з прозорого, безбарвного скла, не поглинає видимої частини спектру. Його прозорість в ультрафіолетових довжинах хвилі дозволяє використовувати лабораторний посуд для фотохімічних реакцій.

До лабораторного посуду, пропонованого нашою компанією відносяться: крапельниці (у виконаннях); колби конічні, круглодоні, плоскодонні, грушоподібні; колби К'єльдаля, Бунзена, Вюрца; циліндри мірні (у виконаннях); стакани мірні; мензурки; пробірки; воронки лабораторні; ділильні воронки; піпетки; бюретки і т. д. 

Лабораторная посуда Лабораторная посуда Лабораторная посуда Лабораторная посуда Лабораторная посуда

 

Лабораторная посуда Лабораторная посуда Лабораторная посуда Лабораторная посуда

 

 

Меню