ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Прес-центр

Товари від 1 до 10 з 172

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
ТОВ "ОЛІС" бере участь у 12-ій Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання, яка пройде з 30 жовтня по 1 листопада 2018 р. у м. Київ.
У вересні цього року на півночі республіки Казахстан був введений в експлуатацію ще один крупозавод з переробки гречки у крупу потужністю 9000 тонн на рік.
Колектив компанії ТОВ «ОЛИС» вітає з професійним святом - Днем машинобудівника!
14 вересня у наших друзів та партнерів ТОВ «Завод Кобзаренко» було свято – День Поля 2018 та ювілей 25 років підприємству!
У Республіці Казахстан (м. Петропавловськ) введено в експлуатацію цех з переробки зерна гречки та інших зернових культур.
Зернозаготівельні підприємства повідомляють про надходження зерна з підвищеною вологістю і вмістом домішок, що ускладнює його післязбиральну доробку. Виходом зі сформованої ситуації може бути використання сепараторів барабанного типу ЛУЧ ЗСО...
ТОВ ОЛИС стало учасником Державної програми щодо відшкодування вартості нового сільськогосподарського обладнання українського виробництва..
Компанія ОЛИС запустила завод з переробки вівса з лінією зернових пластівців для ТОВ «Вертекс-Восток» у м. Усть-Каменогорську, Казахстан.
У наших друзів і партнерів «Волинь-Зерно-Продукт" важлива подія - ДЕНЬ ПОЛЯ! У межах цього заходу відбулася презентація нового сучасного Елеваторного комплексу.
Компанія ОЛИС брала участь в наймасштабнішій міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка проходила з 6 по 9 червня у Києві на ВДНГ.

Товари від 1 до 10 з 172

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
Меню