ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Прес-центр

Товари від 1 до 10 з 172

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
Компания ОЛИС запустила завода по переработке овса с линией зерновых хлопьев для ТОО «Вертекс-Восток» в г. Усть-Каменогорске, Казахстан.
Кукуруза:
Стандарты качества; Распределение основных видов кукурузы;
Производители кукурузы.
У наших друзей и партнеров «Волынь-Зерно-Продукт" важное событие – ДЕНЬ ПОЛЯ! В рамках этого мероприятия состоялась презентация нового современного Элеваторного комплекса.
Компанія ОЛИС брала участь в наймасштабнішій міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка проходила з 6 по 9 червня у Києві на ВДНГ.
18 травня наша компанія, в особі генерального та комерційного директорів, привітала компанію Терра з ювілеєм та побажала процвітання, високих результатів, нових трудових перемог..
Колектив ТОВ «ОЛИС» вітає ветеранів війни
з 73-ю річницею Перемоги!
У Казахстані компанія «ОЛИС» запустила в роботу універсальний крупоцех «Оптіматік К-15», який призначений для виробництва круп із зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи і проса.
Зі святом Великодня, шановні партнери та клієнти!
Нехай це свято подарує Вам розуміння, гармонію і радість.
У березні цього року в Сумській та Одеській областях компанія ОЛИС увела в експлуатацію два агрегатних універсальних крупозаводи «ОПТИМАТИК К-15». Крупозаводи призначені для переробки зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи й проса у крупи
З 14 по 16 березня в м. Астана (Казахстан) відбулася спеціалізована сільськогосподарська виставка – «AgriTek Astana 2018». У цьому році «ОЛИС» представив зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО, а також технологічні рішення з виробництва борошна та крупи.

Товари від 1 до 10 з 172

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
Меню