ТОВ «ОЛИС» є незмінним учасником міжнародної спеціалізованої сільськогосподарської виставки "AgriTek 2017". Однак вперше на аграрному заході компанією був представлений зерновий сепаратор барабанного типу «ЛУЧ ЗСО-75» власного виробництва, не зважаючи на те, що дана машина зарекомендувала себе як якісне і надійне обладнання для очищення зерна від великих, дрібних і легких домішок і має великий попит на агроринку Казахстану вже більше 10 років. Фахівці в галузі сільського господарства, аграрії, гості виставки активно проявляли інтерес до обладнання і технологій, що пропонувала наша компанія. Також була представлена лінійка лабораторного обладнання для контролю якості зерна та продуктів його переробки нашого виробництва.

 На стенді фахівці компанії «ОЛИС» консультували відвідувачів з питань роботи зерноочисного і зернопереробного обладнання нашого виробництва, давали рекомендації з будівництва зерноочисних комплексів під ключ, крупозаводів з переробки гречки, кукурудзи, ячменю, гороху, проса, пшениці, вівса, млинів сортового помелу пшениці, вироблених ТОВ «ОЛИС».

 Якщо Вам не вдалося відвідати нас на виставці "AgriTek 2017 у Казахстані, фахівці «ОЛИС» готові відповісти на всі Ваші питання щодо обладнання, яке ми виробляємо, і послуг компанії.

Відео та фото огляд з місця подій: