•  Компанія «ОЛИС» продовжує роботу з розширення географії збуту зерноочисного обладнання власного виробництва.

   Для реалізації цього завдання у поточному році було прийнято рішення брати участь у Міжнародній спеціалізованій сільськогосподарській виставці — «AgriTek Astana 2018», яка відбулася 14-16 березня в м. Астана.

   «Зерновий та переробний бізнес Казахстану дуже активно розвивається. Завдяки цьому наше підприємство здійснило і продовжує реалізацію ряду проектів з виробництва крупи; активно поставляє зерноочисне обладнання для елеваторів і технологічне – для млинів. Тому участь в експозиції в Астані є для нас стратегічно важлива», – повідомив комерційний директор ТОВ «ОЛИС» Володимир Чеглатонєв.

   У цьому році на виставковій композиції ТОВ «ОЛИС» у межах «AgriTek Astana 2018», був представлений зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО та технологічні рішення з виробництва борошна і крупи.

  Сепаратор «ЛУЧ» ЗСО завдяки ситовому барабану, що входить до конструкції, виконує такі операції, як:

  • попереднє очищення,
  • первинне і вторинне очищення зерна,
  • сортування і калібрування зерна.

   Сепаратор «ЛУЧ» забезпечує високу якість очищеного зерна з найменшим відсотком пошкодженого насіння. Останнє, дозволяє ефективно використовувати сепаратор для очищення насіннєвого матеріалу.

   «Участь у виставці «AgriTek Astana 2018» дає можливість на одному майданчику, крім демонстрації нашої техніки, обговорити питання співпраці з дилерами, зустрітися і поспілкуватися особисто, як з клієнтами, так і з потенційними покупцями зерноочисних і переробних апаратів», – зазначив В. Чеглатонєв.

   Гості виставки «AgriTek Astana 2018», які відвідали стенд, змогли отримати комплексні консультації з усіх питань, пов'язаних c зерноочисним сепаратором "ЛУЧ" ЗСО та іншою технікою, що виробляє ТОВ «ОЛИС».

Компанія дякує всім, хто відвідав експозицію підприємства!