4-7 жовтня в Москві у виставковому центрі "Крокус Експо" пройшла міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки АГРОСАЛОН – 2016. Цей показ – центральна галузева площадка для демонстрації новітніх технічних рішень в агропромисловому комплексі. Певна річ, компанія "ОЛИС" не могла не взяти участь у даній масштабній події.

 Спільно з Агропромекс, офіційним дистриб'ютором на території Російської Федерації, наша компанія представила свої розробки та обладнання з очищення і переробки зерна. Гості нашого стенду ознайомилися з розробками компанії "ОЛИС" і отримали необхідну інформацію у наших фахівців. Кожен бажаючий мав можливість уважно оглянути представлений на виставці зерноочисний сепаратор ЛУЧ ЗСО-75. Також в експозиції було представлено лабораторне обладнання для контролю якості зерна та продуктів його переробки виробництва "ОЛИС".

 Виставка "Агросалон" виявилася успішної для нашої компанії, тому що велика кількість гостей відвідали наш стенд. Слід зауважити, що інтерес до переробки зерна помітно зріс, що безпосередньо позначається на попиті техніки виробництва компанії "ОЛИС".

   

       

Ми дякуємо всім, кому вдалося виділити час у щільному робочому графіку і відвідати нашу експозицію.

Ми були раді Вас бачити!