Зерноочисне обладнання для найбільшого
елеватора Агрохолдингу «Астарта-Київ» від компанії ОЛИС
 • З початку липня у Полтавській області почав свою роботу «Семенівський елеватор» компанії «Астарта-Київ». Зерноочисне устаткування на елеватор поставила компанія «ОЛИС».

  Це найбільший елеватор агрохолдингу з можливістю одноразового зберігання 120 тис. т зернових і олійних культур.

  «На об'єкті встановлено наші зернові сепаратори: для попередньої очистки зернових культур – Зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО-200 з продуктивністю до 200 т/год, для первинного очищення – Плоско-решітний сепаратор Горизонт-К-300 з продуктивністю до 120 т/год. Устаткування було вироблено, встановлено і запущено у найкоротші терміни, – зазначив комерційний директор компанії «ОЛИС» Володимир Чеглатонєв »..

  Відзначається, що «Семенівський елеватор» – перший елеватор агрохолдингу, який може виконувати сім операцій одночасно і незалежно одна від одної. Для цього:

  • функціонують три лінії приймання продукції, де встановлені три Зернових сепаратора ЛУЧ ЗСО-200, з продуктивністю 150 т/год кожен, з можливістю приймання трьох різних культур,
  • встановлені дві енергозберігаючі зерносушарки, які можуть забезпечувати автономне сушіння двох окремих культур,
  • працюють по дві лінії відвантаження на авто і залізничний транспорт, де встановлені два Плоско-решітних сепаратора Горизонт-К-300 з можливістю одночасного подавання 27 вагонів.
  • для забезпечення транспортування залізницею, на територію елеватора було прокладено близько 1,5 км залізничних шляхів, придбано тепловоз і побудовано депо.

  Протягом 10-ти років співпраці з компанією "Астарта-Київ", нашою компанією було встановлено обладнання і для інших об'єктів агрохолдингу.