ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Новини компанії ОЛИС

Компанією ТОВ «ОЛИС» був введений в експлуатацію черговий крупозавод з виробництва гречаної крупи.
Компанія ТОВ ОЛІС вітає всіх працівників сільського господарства та переробного виробництва з професійним святом!
З 30 жовтня по 1 листопада цього року компанія ТОВ ОЛИС брала участь у міжнародній виставці сільгосптехніки – ІнтерАгро 2018..
У вересні цього року на півночі республіки Казахстан був введений в експлуатацію ще один крупозавод з переробки гречки у крупу потужністю 9000 тонн на рік.
Колектив компанії ТОВ «ОЛИС» вітає з професійним святом - Днем машинобудівника!
14 вересня у наших друзів та партнерів ТОВ «Завод Кобзаренко» було свято – День Поля 2018 та ювілей 25 років підприємству!
У Республіці Казахстан (м. Петропавловськ) введено в експлуатацію цех з переробки зерна гречки та інших зернових культур.
Зернозаготівельні підприємства повідомляють про надходження зерна з підвищеною вологістю і вмістом домішок, що ускладнює його післязбиральну доробку. Виходом зі сформованої ситуації може бути використання сепараторів барабанного типу ЛУЧ ЗСО...
ТОВ ОЛИС стало учасником Державної програми щодо відшкодування вартості нового сільськогосподарського обладнання українського виробництва..
Компанія ОЛИС запустила завод з переробки вівса з лінією зернових пластівців для ТОВ «Вертекс-Восток» у м. Усть-Каменогорську, Казахстан.

Товари від 1 до 10 з 79

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
Меню