ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Новини компанії ОЛИС

У Республіці Казахстан (м. Петропавловськ) введено в експлуатацію цех з переробки зерна гречки та інших зернових культур.
Зернозаготівельні підприємства повідомляють про надходження зерна з підвищеною вологістю і вмістом домішок, що ускладнює його післязбиральну доробку. Виходом зі сформованої ситуації може бути використання сепараторів барабанного типу ЛУЧ ЗСО...
ТОВ ОЛИС стало учасником Державної програми щодо відшкодування вартості нового сільськогосподарського обладнання українського виробництва..
Компанія ОЛИС запустила завод з переробки вівса з лінією зернових пластівців для ТОВ «Вертекс-Восток» у м. Усть-Каменогорську, Казахстан.
У наших друзів і партнерів «Волинь-Зерно-Продукт" важлива подія - ДЕНЬ ПОЛЯ! У межах цього заходу відбулася презентація нового сучасного Елеваторного комплексу.
Компанія ОЛИС брала участь в наймасштабнішій міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», яка проходила з 6 по 9 червня у Києві на ВДНГ.
18 травня наша компанія, в особі генерального та комерційного директорів, привітала компанію Терра з ювілеєм та побажала процвітання, високих результатів, нових трудових перемог..
Колектив ТОВ «ОЛИС» вітає ветеранів війни
з 73-ю річницею Перемоги!
У Казахстані компанія «ОЛИС» запустила в роботу універсальний крупоцех «Оптіматік К-15», який призначений для виробництва круп із зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи і проса.
Зі святом Великодня, шановні партнери та клієнти!
Нехай це свято подарує Вам розуміння, гармонію і радість.

Товари від 1 до 10 з 73

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
Меню