ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Новини компанії ОЛИС

18 травня наша компанія, в особі генерального та комерційного директорів, привітала компанію Терра з ювілеєм та побажала процвітання, високих результатів, нових трудових перемог..
Колектив ТОВ «ОЛИС» вітає ветеранів війни
з 73-ю річницею Перемоги!
У Казахстані компанія «ОЛИС» запустила в роботу універсальний крупоцех «Оптіматік К-15», який призначений для виробництва круп із зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи і проса.
Зі святом Великодня, шановні партнери та клієнти!
Нехай це свято подарує Вам розуміння, гармонію і радість.
У березні цього року в Сумській та Одеській областях компанія ОЛИС увела в експлуатацію два агрегатних універсальних крупозаводи «ОПТИМАТИК К-15». Крупозаводи призначені для переробки зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи й проса у крупи
З 14 по 16 березня в м. Астана (Казахстан) відбулася спеціалізована сільськогосподарська виставка – «AgriTek Astana 2018». У цьому році «ОЛИС» представив зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО, а також технологічні рішення з виробництва борошна та крупи.
Чоловічий колектив ТОВ "ОЛИС" вітає всіх жінок з міжнародним жіночим днем!
З 21 по 23 лютого, у м. Киев відбулася одна з центральних подій у галузі зерно обробки - Восьма міжнародна виставка «Зернові технології 2018». Компанія «ОЛИС» представила на своєму стенді сучасне зерноочисне і лабораторне обладнання.
     Колектив "ОЛИС" вітає всіх з Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим!!!
     ТОВ «ОЛИС» модернізувало лінію з переробки вівса на виробництві «ТЕРРА» (м.Харків)

Товари від 1 до 10 з 67

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення
Меню