• Наш невеликий звіт про участь у конференції «Елеватор Плюс», вже традиційний для таких заходів. Починаємо з цифр – вони найкрасномовніші:

    За підсумками 2018 продукція АПК склала майже 39,8% у загальному експорті України і зберігає лідерство в його товарній структурі. Зафіксовані рекордні обсяги експорту аграрної продукції до країн ЄС – 6,3 млрд. дол. У порівнянні з 5,8 млрд. дол. у 2017 році. Експерти прогнозують подальше збільшення експорту. На конференції обговорювали проблеми, які хвилюють елеваторників. І активно були розглянуті усі можливі варіанти підвищення ефективності роботи із залученням сучасних технологій, починаючи ще від стадії проектування та будівництва.

    Також, важливе питання на даній конференції – способи очищення зерна, і як визначитися з вибором зерноочисних машин, транспортного обладнання і т.д. Участь компанії ТОВ ОЛИСу такій конференції дуже важлива. Спікером був начальник науково-дослідного центру Микола Музика, який виступив з презентацією і доповіддю на тему: «Переваги зернових сепараторів ТОВ ОЛИС». Микола розповів про особливості очищення зернових культур, на які питання потрібно звернути увагу при виборі сепаратора і про переваги машин нашого виробництва. Детально було розглянуто питання про те, які сепаратори використовуються для попереднього та первинного очищення, в чому їх відмінність.

    Спікер розповів докладно про лінійку сепараторів барабанного типу, а саме про Зернові сепаратори ЛУЧ ЗСО, з продуктивністю від 15 до 300 тонн зерна на годину; про скальператори СКО, з продуктивністю від 100 до 300 тонн на годину. Також про лінійку плоско-решітних сепараторів: Горизонт-К, з продуктивністю від 40 до 400 тонн зерна на годину; сепаратор ПСО з продуктивністю від 2,5 до 100 тонн зерна на годину. Дана лінійка викликала величезний інтерес учасників конференції, було багато запитань про особливості їх роботи, а також про налагодження даного обладнання.

    Спасибі журналу «The Ukrainian Farmer» і Agrotimes.net за чудову організацію і можливість діалогу з учасниками зернового ринку!