22-23 вересня в Одесі відбулася друга міжнародна конференція «Форум зернопереробників: ринок і технології – 2016», спонсором якої виступила компанія «ОЛИС». Представники зернопереробного, зернового, логістичного та інших бізнес-сегментів, а також виробники обладнання з переробки зерна з 9 країн світу розглянули перспективи світової торгівлі зерном і продуктами його переробки, розвиток зернопереробної галузі України, експорт продуктів переробки зернових, а також новітні технології з переробки зерна.

 У ході форуму Олександр Верещинський, генеральний директор ТОВ «ОЛИС» доктор технічних наук, представив доповідь на тему «Млин сортового помелу пшениці. Ефективність. Технологія і економіка.», у якому він поділився порадами з будівництва ефективного млина з істотною економією капіталовкладення.

 У рамках конференції відбулася виставка борошномельно-круп'яної продукції, лабораторного та борошномельного обладнання, на якій компанією «ОЛИС» був продемонстрований вальцьовий верстат ВСМ-1000 и лабораторне обладнання власного виробництва.

   

Відео з показу:

Хочемо подякувати гостей і учасників, а також організаторів конференції!

ТОВ «ОЛИС»