• Компанією ТОВ «ОЛИС» ((Україна, м. Одеса) був введений в експлуатацію черговий крупозавод з виробництва гречаної крупи.

  Дана подія дуже знакова, адже пуск нового заводу – це нові робочі місця, стабільна заробітна плата для працівників підприємства, це податкові відрахування в бюджет і т. д.

  У межах проекту був запущений зерноочисний комплекс для приймання зерна з автотранспорту, подальшого очищення його на сепараторах ЛУЧ ЗСО, зберігання сировини у силосах. Також комплекс включає парову котельню, яка використовується для виробничих потреб і паралельно витрата пара йде на опалення. Пар утворюється за допомогою спалювання гречаного лушпиння.

  Сам гречезавод продуктивністю 30 тонн на добу. Компанією ТОВ ОЛИС був виконаний ціла низка робіт: проектування, виробництво обладнання, його запуск і налагодження, навчання персоналу. ТОВ ОЛИС акож забезпечує гарантійне і післягарантійне сервісне технічне обслуговування комплексу.

  До складу гречезавода виробництва компанії ОЛИС входить

  Технологічна лінія прийнята в експлуатацію, так як пропрацювала з вказаною продуктивністю на зазначеній сировині зі зазначеними виходами й якістю готової продукції.

  Детальну інформацію про лінії з переробки зерна гречки у крупу можна дізнатися, зателефонувавши за даними номерами:

  багатоканальний+38 (048) 752-85-58

  відділ "Устаткування з очищення та переробки зерна"
  +38 (067) 511-29-99, +38 (067) 485-19-95