Як створити найбільш сприятливі умови для очищення і переробки зерна з мінімальними витратами і високою якістю виходу очищеного матеріалу? Вибір правильного зерноочисного сепаратора забезпечує ефективне використання ресурсів, зручність експлуатації і високий результат очищення.

 Не є секретом, що компанія "ОЛИС" спеціалізується у виготовленні сепараторів ЛУЧ-ЗСО, що очищають навіть вологе і сильно засмічене зерно. У листопаді 2016 року в Румунії в Жудець Тульче на території S.C. ADAM AGRORENT S.R.L. наші фахівці встановили зерноочисний сепаратор ЛУЧ ЗСО-75, який працює в лінії з переробки сої, що діє на цьому підприємстві. Барабанний сепаратор ЛУЧ ЗСО-75 застосовується не тільки для очищення сої, але і для інших культур: пшениці, кукурудзи, соняшнику. Так само на підприємстві використовується розсів лабораторний універсальний РЛУ-1 виробництва "ОЛИС" для визначення зараженості зерна, сміттєвої та зернової домішок, а також визначення крупності та вмісту дрібного зерна.

 

   

   

 Також на підприємстві S.C. ADAM AGRORENT S.R.L. пройшла науково-практична конференція, присвячена питанням переробки сої. На конференції були присутні представники румунських компаній, компаній з Болгарії, що зацікавлені у переробці сої. Разом із тим у цих зборах взяли участь представники компанії, що виробляє обладнання для даного напрямку, з України, зокрема зі своєю доповіддю виступив Володимир Чеглатонєв, комерційний директор компанії "ОЛИС", що представив не тільки обладнання для переробки сої, але і весь модельний ряд техніки "ОЛИС". Учасники отримали детальну інформацію про обладнання, системи і технології очищення зерна, переробки зерна у борошно і крупи, дізналися про лабораторне устаткування для визначення якості зернової продукції виробництва компанії "ОЛИС".

Відео з нагоди конференції додається: