26 сентября 2012 года в Киеве (Украина) в рамках деловой программы международного форума «Комплексное обеспечение лабораторий» прошла отраслевая конференции "Качество и безопасность зерновой продукции". Наряду с другими в конференции приняли участие компании-производители лабораторного оборудования Pfeuffer GmbH (Германия), Chopin Technologies (Франция). Спонсором специализированной конференции выступила компания «ОЛИС».

Питання якості врожаю поточного року в Україні, система оцінки якості зерна та зернопродуктів, інноваційне обладнання для вимірювання показників якості зерна та продуктів його переробки стали на конференції головними темами обговорення для більш ніж 70 представників найбільших зернових компаній України.

Володимир Чеглатонєв, комерційний директор ТОВ «ОЛИС», познайомив присутніх з доповіддю «Устаткування для комплексного оснащення лабораторій підприємств зернопереробної галузі». Колектив компанії почав працювати в області технологій і виробництва зернопереробного обладнання в 1996 році. «На початку ми використовували для контролю якості зерна представлене на ринку обладнання для лабораторій, - підкреслив Володимир Чеглатонєв, - і змушені були зробити висновок: у більшості це дорогі прилади імпортного виробництва, які розроблені ще за радянських часів, та вітчизняні, які морально застаріли, враховуючи сьогоднішні успіхи у сфері лабораторного аналізу. Ось чому компанія «ОЛИС» у 2007 році відкрила новий напрямок роботи і почала проводити лабораторне обладнання».

На конференції були розглянуті 14 лабораторних виробів виробництва ТОВ «ОЛИС». Безліч учасників вже були знайомі в тій чи іншій мірі з даними приладами, так як вони використовуються в лабораторіях підприємств. Великий інтерес в учасників конференції та форуму викликав представлений повний перелік лабораторного обладнання та модернізація виробів, обумовлені новими теденциями на ринку і побажань фахівців-лаборантів.

Серед представленого обладнання особливу увагу присутніх привернули універсальний дільник зерна УДЗ-1М, прес ручний ПРОМ-1 і його різновид ПРОМ-1У з амортизатором упору, розсійник лабораторний універсальний РЛУ-1, сушильна шафа СЭШ-3МУ.

Володимир Чеглатонєв також звернув увагу учасників на новий виріб ТОВ «ОЛИС» - перемішувач зерна ВЗ-1. Перемішувач, який використовується в підлогових зерносховищах і допомагає зберегти якість зерна на весь період зберігання, заслужив високу оцінку учасників конференції - професіоналів в області безпеки та якості зернової продукції.

Конференция "Качество и безопасность зерновой продукции" Конференция "Качество и безопасность зерновой продукции"