Під девізом "Якість і безпека продукції - інвестиції в майбутнє!" відбулась конференція від 16.10.2013 р. в рамках Міжнародного форуму «Комплексне оснащення лабораторій» в м. Київ, вул. Салютна, 2б, ВЦ «Київекспоплаза» за підтримки журналу «Зберігання і переробка зерна» та Держсільгоспінспекції України.

Актуальні проблеми галузі на конференції обговорювали представники провідних компаній зернового ринку України. Основними темами конференції стали оцінка якості зерна в Україні, характеристика системи оцінки якості зерна та зернопродуктів в Україні та світі, сучасне обладнання для визначення показників якості зерна та продуктів його переробки.

З доповіддю «Сучасні вимоги до оснащення лабораторій зернопереробних підприємств» на конференції виступив експерт з лабораторного обладнання ТОВ «ОЛИС» Ольга Дзюба. Колектив Компанії займається розробкою технологій і виробництвом устаткування по переробці зерна з 1996 року. Враховуючи сучасні технологічні досягнення в області проведення аналізів, Компанією «ОЛИС» у 2007 році було впроваджено новий напрям - виробництво лабораторного обладнання».

В ході доповіді було представлено 15 лабораторних виробів виробництва ТОВ «ОЛИС». Більшість учасників конференції знають наші прилади і використовують їх у своїх лабораторіях. З великим інтересом присутні познайомилися з повним переліком лабораторного обладнання, що випускається, а також з модернізацією пропонованих приладів у зв'язку з теденциями ринку і побажань фахівців лабораторій.

Також Ольга ознайомила присутніх з перемішувачем зерна ВЗ-1 виробництва ТОВ "ОЛИС" - це пристрій, що застосовується в підлогових зерносховищах і дозволяє зберегти якість зерна протягом усього періоду зберігання.

Наша компанія ТОВ "ОЛИС" виступила спонсором цієї конференції.

Качество и безопасность 2013

Качество и безопасность 2013 Качество и безопасность 2013

З найкращими побажаннями, компанія ТОВ "ОЛИС"!