Представляємо Вашій увазі запуск Універсального крупоцеху «Оптиматик-К-15» в Житомирській області. Дане обладнання призначене для отримання високоякісних круп із зернових і бобових культур (пшениця, жито, ячмінь, горох, кукурудза, просо, нут, сочевиця), які пройшли попереднє очищення від домішок.

Підприємство у Житомирській області займається вирощуванням зернових і технічних культур, і керівництво підприємства вирішило впровадитися у нішу переробки зерна. Важливим фактом у виборі обладнання були відгуки від господарств, які вже працюють з компанією ОЛИС і той фактор, що для отримання асортименту круп вже не потрібно купувати окремо лінії, для цього ми розробили Універсальний крупоцех.

Оптиматик-К-15 складається з:

Наладчики компанії ОЛИС провели монтаж, підготовку обладнання до експлуатації і настроювання техніки для ефективної служби без збоїв!

Якщо Вас цікавить виробництво круп в асортименті, то найбільш підходящим придбанням буде універсальний крупозавод Оптиматик-К для виробництва крупи з усіх видів зернових культур.

  • Крупоцех Оптиматик К 15 Олис
  • Крупоцех Оптиматик К 15 у Житомирській області