Новий мобільний зерноочисний комплекс ЗАВ Нива ОЛИС
 • Представляємо Вашій увазі!
  Мобільний зерноочисний комплекс ЗАВ Нива
  на базі зернового сепаратора ЛУЧ ЗСО.

  На сьогоднішній день нами освоєний випуск трьох моделей ЗАВ НИВА на базі сепараторів ЛУЧ ЗСО-35, ЛУЧ ЗСО-50 і ЛУЧ ЗСО-75 продуктивністю 15, 25 і 50 тонн на годину.

  Комплекс призначений для попереднього та первинного очищення зерна, а також для сортування та калібрування зерна й насіння.

  Початкове зерно з приймального бункера самопливом подається у норію, яка транспортує зерно для очищення у зерноочисний сепаратор ЛУЧ ЗСО, що складається з повітряного сепаратора і ситового сепаратора барабанного типу.

  У повітряному сепараторі зерно очищається від легких домішок, які виводяться у загальну аспіраційну мережу.

  Далі зерно надходить у ситовий сепаратор, в якому відбувається очищення зерна від великих і дрібних домішок.

  Очищене зерно і домішки виводяться з сепаратора через випускні патрубки.

  Наявність аспіраційної системи, що має у своєму складі циклон, вентилятор і повітроводи, забезпечує відбір легких домішок і знепилювання комплексу.

  Управління комплексом здійснюється через центральний пульт з елементами автоматики.

Величезними перевагами даного комплексу є те, що це агрегатне рішення, яке не потребує виготовлення фундаменту під установку, не вимагає ніяких земляних робіт.

Комплекс поставляється повністю «під ключ». У процесі монтажу необхідне лише складання, роботи зі зварювання і різання металу не потрібні.

ЗАВ має невеликі габарити, конструкція дуже компактна.

Терміни з монтажу мінімальні.

Однією з головних переваг агрегату є зерноочисна машина барабанного типу ЛУЧ ЗСО, яка призначена для очищення усіх видів зернових культур і виконує попереднє, первинне і вторинне очищення зерна і насіння. Регулювання якості очищення у сепараторі здійснюється за допомогою зміни кута нахилу барабана. Кут нахилу і частота обертання барабана проводиться автоматично, в залежності від виду зерна, що очищують, і режимів очищення.

ОЛИС – компанія виробник, яка виробляє якісне та надійне обладнання, проводить навчання обслуговуючого персоналу і виконання робіт будь-якої складності.

Для детальної інформації звертайтеся до відділу продажів за телефоном:
+38 (067) 822-85-58

ОЛИС – якість, перевірена часом!