Уважаемые партнеры!

На початку січня 2020 р. в компанії «ОЛИС» відбулися кадрові зміни: новим генеральним директором призначений Олександр Юрійович Максименко. Про це повідомила прес-служба компанії.

Олександр Юрійович Максименко

До того, як обійняти посаду гендиректора, О. Максименко тривалий час працював на керівних посадах, пов'язаних з економікою та управлінням бізнес-процесами в ТОВ «Люстдорф» - найбільшої компанії з переробки молока (ТМ «На здоров'я», «Селянське», «Бурьонка»).

«Для мене велика честь очолити компанію «ОЛИС»- чиї фахівці, технології і машини з переробки зерна добре відомі як в Україні, так і далеко за її межами. Докладу максимум зусиль для подальшого динамічного розвитку компанії, підвищення її економічного зростання і максимальної ефективності в задоволенні потреб і очікувань наших партнерів», - прокоментував новий очільник ТОВ «ОЛИС».

Верещинський Олександр Павлович

Попередній генеральний директор Верещинський Олександр Павлович, будучи засновником компанії, реалізовуватиме свої плани на посаді радника з науково-технічної політики та розвитку компанії.

«Давно мріяв направити весь свій основний ресурс робочого часу, знань, досвіду і енергії на розвиток науки, підготовку інженерів і молодих вчених, створення нових технологій і машин. Сподіваюся, що з колективом "ОЛИС" і новим генеральним директором ми успішно будемо освоювати вершини розвитку і прогресу.», – додав О. Верещинський.

Директора ТОВ ОЛИС