• 20 червня у наших друзів і партнерів «Волинь-Зерно-Продукт" важлива подія – ДЕНЬ ПОЛЯ!

   День поля, який проходив в м. Луцьк, став воістину масштабною агроплощадкою, що зібрала понад 600 осіб. Основна роль такого роду заходу – представити фермерів, фахівців у галузі сільського господарства, працівників з поширення знань, кінцевих користувачів зерна, місцевих лідерів, також можна зустрітися з партнерами і обговорити поточні питання.

   В рамках заходу «ДЕНЬ ПОЛЯ 2018» була проведена демонстрація виробничих потужностей і посівних площ, також демонстрація сільськогосподарської техніки!

  Важливою подією була презентація нового Елеваторного комплексу, що споруджується, в якому присутнє зерноочисне обладнання від компанії «ОЛИС»: Зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО 200, призначений для очищення зерна сільськогосподарських культур від великих, дрібних і легких домішок і скальператор СКО 200, який призначений для попереднього очищення - видалення великої домішки і сміття з зерна, а також весь спектр лабораторного обладнання нашого виробництва. Вже 6 років компанія ОЛИС співпрацює з «Волинь-Зерно-Продукт» і це далеко не перший Елеваторний комплекс, з нашим зерноочисних і лабораторним обладнанням!

  Сепаратори виробництва компанії ОЛИС дозволяють досягти необхідної якості зернових мас як для зберігання і переробки, так і для подальшого відвантаження.

  Протягом усіх 6 років співпраці ми забезпечуємо «Волинь-Зерно-Продукт» комплексом обладнання нашого виробництва.

   Ми від щирого серця дякуємо своїх друзів і партнерів за надану можливість бути присутніми на такому святі! Ми раді співпраці з Вами.

«ОЛИС» прагне зробити техніку зручніше і доступніше для споживачів,
щоб зробити працю сільгоспвиробника ефективніше і комфортніше