• В сучасних умовах господарювання значна частина зерна потрапляє на елеватори прямо з поля, що значно розширює вимоги до технології і техніки очищення. Досконалість та надійність очищення зерна забезпечує ефективне виконання усіх наступних транспортно-технологічних операцій: сушіння, зберігання, перевантаження і в цілому визначає роботу елеватора. Ми пропонуємо рішення, що дозволяють впевнено виконувати виробничі завдання у роботі з зерном будь-якого виду і будь-якої початкової кондиції при забезпеченні раціонального використання матеріальних та людських ресурсів.

    Про рішення від компанії «ОЛИС» з технології та обладнання для очищення зерна 25 січня в рамках конференції "Елеватор 2019" розповість Микола Музика, начальник науково-дослідницького центру ТОВ «ОЛИС». У його виступі були викладені способи очищення зернових культур, також Микола поділився порадами і критеріями, за якими потрібно вибирати машину для очищення зерна для елеватора.

    ТОВ «ОЛИС» - провідний постачальник новітніх технічних рішень для переробки зерна. Компанія розробляє, виготовляє та впроваджує у виробництво обладнання для очищення зерна, обладнання для виробництва борошна і крупів, лабораторне обладнання з визначення якості зерна та зернопродуктів. Виробничі потужності компанії знаходяться у м. Одеса. Підприємство розташовано в нових, сучасних виробничих приміщеннях, оснащене передовими засобами виробництва та новітніми методами організації усіх процесів.

    За 14 років діяльності колектив компанії «ОЛИС» успішно реалізував сотні проектів різної складності в Україні та по за її межами.