• Компанія ОЛИС брала участь в
  наймасштабнішій міжнародній
  агропромисловій виставці «Агро-2018»,
  яка проходила з 6 по 9 червня у Києві на ВДНГ.

   Виставка «Агро-2018» – айбільший агропромисловий показ в Україні та Східній Європі. Це справжня платформа для впровадження інновацій, вдосконалення виробництва і розвитку усіх сфер Агропромислового комплексу нашої країни, яка дає можливість співпраці з іншими лідерами світового аграрного сектора.

   Компанія «ОЛИС», як один з провідних представників України в області виробництва обладнання з переробки зерна і круп, брала участь зі своїм стендом, де були представлені:

  і лабораторне обладнання для оцінки якості зерна та продуктів його переробки.

  Важливою подією на цій виставці була ексклюзивна презентація НОВОГО зернового сепаратора «Горозонт-К-32», яка викликала величезний інтерес у відвідувачів і гостей нашого стенду.

   «ГОРИЗОНТ-К-32» – це зерновий сепаратор з продуктивність до 200 т/с і площею, що просіює, до 32 кв.м! Наші гості отримали детальну консультацію про подане обладнання, також відповіді на усі питання, пов'язані з агротехнікою будь-якої складності.

   «Агро-2018» – це привід заявити про себе, який допомагає придбати корисні знайомства з представниками сільськогосподарського бізнесу.

  Компанія «ОЛИС» дякує усіх друзів і партнерів, які відвідали наш стенд на виставці «Агро-2018»!