Компанія «ОЛИС» спільно зі своїм представником у Росії ТОВ «АгроПромекс» взяла участь у 19-ій Міжнародній агропромисловій виставці "ЮГАГРО". Виставка відбулася 20-23 листопада 2012 р. в краснодарському виставковому центрі «Кубань ЕКСПОЦЕНТР» і стала масштабною міжнародною подією, що зібрала 574 компанії з 27 країн і понад 12 тисяч відвідувачів.

На стенді наші представники ознайомили запрошених клієнтів та відвідувачів виставки з широким спектром обладнання виробництва ТОВ «ОЛИС» - зернопереробним, для очищення, сушіння та зберігання зерна, спеціалізованим для зернових лабораторій - і провели ділові переговори з представниками компаній з Російської Федерації та інших країн про можливі шляхи співпраці.

Особливий інтерес гостей виставки викликала новинка ТОВ «ОЛИС» - перемішувач зерна ВЗ-1, який застосовується в підлогових зерносховищах і дозволяє зберегти якість зерна протягом усього періоду зберігання без використання активної вентиляції і перекидання зерна вручну. Міні-модель пристрою безпосередньо на стенді демонструвала в роботі переваги ворошителя.

Дякуємо організаторам виставки за позитивну ділову атмосферу цього заходу.

ЮгАгро2012 ЮгАгро2012

З найкращими побажаннями, компанія ТОВ "ОЛИС"!