Зерноочисне обладнання ОЛИС на виставці «Зернові технології 2018»

 •  Традиційно на початку року відбулася одна з центральних подій у галузі зерно обробки - Восьма міжнародна виставка «Зернові технології 2018». Цей міжнародний форум об'єднує понад 300 провідних виробників і операторів сільськогосподарської галузі з України та європейських країн. Він займає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування зернових, бобових, круп'яних і олійних культур.

   У нинішньому році відвідувачі виставки змогли познайомитися з широким рядом експозицій, що представляють обладнання для:
  зберігання / переробки зернових культур; зберігання / переробки олійних культур; виробництва комбікормів; елеваторів; хлібоприймальних пунктів борошномельної, круп'яної промисловості.

   Компанія «ОЛИС» представила на своєму стенді сучасне зерноочисне обладнання. Жвавий інтерес відвідувачів експозиції привернули зразки сепараторів

  ЛУЧ-75 с ВСН-80,   Горизонт-К16 с ВСЗ-80 ,   ПСО-6, КАО-1,

  а також лабораторне обладнання і технології виробництва пластівців. Представлені сепаратори дозволяють виконувати всі види зерноочищення: попереднє, первинне і вторинне (сортування, калібрування) на механізованих токах, елеваторах, ЗАВах та інших об'єктах.

   Як завжди, гості, які відвідали наш стенд на показі, змогли отримати комплексну консультацію з усіх питань, пов'язаних зі зерноочисною та зернопереробною технікою.

  План розташування нашого стенду (№ 2А622)


Компанія дякує всім партнерам і друзям, що відвідали стенд «ОЛИС» на виставці.