• У жовтні 2020 року ТОВ «Крупи Сходу» (Казахстан, м. Усть-Каменогорськ) ввело в експлуатацію сучасний завод з переробки гречки у крупу "ядриця пропарена" продуктивністю 70 т/добу та крупу гречану "ядриця не пропарена" – 35 т/добу. Про це повідомила прес-служба компанії замовника .

    Як повідомляється, українська компанія «ОЛИС» виконала інжиніринг технології і поставила повний комплект обладнання для очищення, сортування, лущення, пропарювання, транспортування й аспірації гречки власного виробництва, а також здійснила всі роботи щодо запуску заводу в експлуатацію.

    «У даний час завод вийшов на паспортну продуктивність і забезпечує вихід гречаної крупи "ядриця пропарена" 72% і крупи гречаної "ядриця не пропарена" 62%, у відповідності з усіма вимогами якості,» – зазначили у компанії замовника .

    «Цей рік став особливим періодом, коли довелося навчитися проводити не тільки наради в онлайн форматі, а й керувати процесом монтажу цілого заводу через монітор планшета. Це вже друге виробництво за цей рік, монтаж якого проходив в онлайн режимі,» – ккоментує Володимир Чегатонев, комерційний директор ТОВ «ОЛИС».

    Компанія ТОВ «Крупи Сходу» входить до складу групи компаній Т, що працює на ринку Казахстану з 2001 року і займається заготівлею, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції. В активах компанії замовника знаходиться млиновий комплекс, завод з виробництва рослинних олій, круп'яне виробництво, комбікормовий завод і цех з виробництва пелет.

    Компанія «ОЛИС» спеціалізується у розробленні, виробництві та впровадженні технологій і обладнання для очищення і переробки зерна у борошно і крупи. Компанія випускає більше 200-от найменувань обладнання, поставляючи своє обладнання у 25 країн світу, і має можливості виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехів від етапу розробки до введення в експлуатацію на обладнанні власного виробництва. А також серійно випускає лабораторне обладнання для контролю якості зерна та продуктів його переробки.