Новий завод «ОЛИС» з переробки вівса
 • Компанія «ОЛИС» ввела в експлуатацію завод з переробки вівса у Дніпропетровській області. Такою інформацією в ексклюзивному коментарі у межах «Форуму зернопереробників-2019» поділився комерційний директор ТОВ «ОЛИС» Володимир Чеглатонєв.

  Даний завод має потужність з перероблення вівса у крупу 60 тонн/добу та 32 тонн/добу – з виробництва вівсяних пластівців. Дана лінія є універсальною і дозволяє виробляти пластівці не тільки з вівса, а й з інших круп'яних культур, таких як гречка, пшениця, ячмінь і т.д.

  Компанією ОЛИС була виконана розробка проектної документації технічної частини крупозаводу, виготовлення і постачання комплекту технологічного, транспортного та аспіраційного обладнання, а також проведені запуск і налагоджувальні роботи. Увесь проект був виконаний «під ключ».

  «В даний час овес є досить перспективною культурою і як показують дані аналітиків в Україні і в світі відзначається тенденція збільшення обсягу споживання пластівців. Тому даний напрямок має певний потенціал для подальшого розвитку. Продукція переробки в цілому і пластівці зокрема - це інвестиція в майбутнє. Як показує практика переробкою займаються ті підприємства, у яких взагалі немає своєї землі. І їм вдається працювати і розвиватися, і ринки збуту присутні... Так чому б холдингам і великим фермерським господарствам не звернути увагу на переробне напрямок? Це забезпечить їх куди більшим прибутком, ніж від продажу зерна», – резюмував В. Чеглатонєв.

  • Обладнання заводу з переробки вівса
  • Універсальна лінія ОЛИС з виробництва пластівців
  • Завод ОЛИС має потужність з переробки вівса у крупу 60 т/добу