З 31 січня по 2 лютого 2017 року компанія «ОЛИС», разом з ТОВ «АГРОПРОМЕКС», офіційним дистриб'ютором на території Російської Федерації, традиційно брала участь у міжнародній спеціалізованій торгово-промисловій виставці «MVC: Зерно-Комбікорми-Ветеринарія - 2017», яка проходила у Москві на ВДНГ. У міжнародному зерновому форумі взяли участь понад 400 компаній з 25 країн світу і 47 регіонів Росії

 На показі наша компанія представила свої розробки та обладнання для очищення і переробки зерна. Досвідчені фахівці компанії консультували відвідувачів виставки з питань очищення і переробки зерна, давали рекомендації з будівництва зерноочисних комплексів під ключ, крупозаводів з переробки гречки, кукурудзи, ячменю, гороху, проса, пшениці, вівса, млинів сортового помелу пшениці, вироблених ТОВ «ОЛИС».

 Особливим інтересом у відвідувачів стенду користувався модельний ряд зерноочисних сепараторів барабанного типу «ЛУЧ ЗСО», призначених для очищення зерна сільськогосподарських культур від дрібних, великих і легких домішок. Також в експозиції було представлено лабораторне обладнання для контролю якості зерна та продуктів його переробки виробництва «ОЛИС».

 Виставковий простір став оптимальним місцем проведення зустрічей та переговорів з новими і вже існуючими клієнтами компанії. «ОЛИС» висловлює подяку організаторам виставки і гостям нашого стенду!

Дивіться відео з місця подій: