ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Пробовідбірники РПО

Поставити запитання по даній продукції
Короткий огляд

Ручні багаторівневі пробовідбірники зерна служать для відбору проб. Вони дозволяють відбирати проби одночасно на декількох рівнях при глибині насипу до 1,5 м, до 2 м і до 3 м. Застосовуються на хлібоприймальних та зернопереробних, комбікормових підприємствах, в державній хлібній інспекції. Призначені для відбору проб зерна у зерносховищах, складах, автотранспорті, ж / д вагонах і т.д.


Пробовідбірники РПОПробовідбірники РПО
Натисніть, щоб збільшити
  • Пробоотборники РПО
  • Пробоотборники РПО
  • Пробоотборники РПО
  • Пробоотборники РПО

ТОВ "ОЛИС" є виробником пробовідбірників РПО.

Призначення і область застосування: Ручні багаторівневі пробовідбірники зерна служать для відбору проб. Вони дозволяють відбирати проби одночасно на декількох рівнях при глибині насипу до 1,5 м, до 2 м і до 3 м. Застосовуються на хлібоприймальних та зернопереробних, комбікормових підприємствах, в державній хлібній інспекції. Призначені для відбору проб зерна у зерносховищах, складах, автотранспорті, ж / д вагонах і т.д.

Пробовідбірники виготовляються відповідно до вимог ГОСТ 13586.3-83 «Правила приймання і методів відбору проб» у варіантах (див. Технічні характеристики).
     Діагональний забір проб оберігає зерно від пошкодження і защемлення при відборі проб.

Опис: Пробовідбірник складається із зовнішнього корпусу - дюралюмінієвої труби діаметром 35 мм або 50 мм із загостреним конусом-накінечником і упором, внутрішнього корпусу - дюралюмінієвої труби діаметром 30 мм або 45 мм з обтискним кільцем і рукояткою. Забір проб здійснюється в насипу зерна, у вагоні або кузові машини поворотом внутрішнього корпусу всередині зовнішнього через забірні отвори в трубі.

Модель
РПО-1,6х35
РПО-2,1х35
РПО-3,0х35
Довжина, мм
1600
2100
3100
Глубина відбору проб, мм
1400
1900
2900
Діаметр, мм
35
35
35
Діаметр внутрішньої полості, мм
26
26
26
Кількість отворів відбору, шт.
8
11
17
Вага зразка, г
600
900
1300
Вага, кг
1,4
1,8
2,5

1. Застосування ручок, які легко замінні на пробовідбірниках одного діаметра, але різної довжини. У комплект з пробовідбірниками РПО ручки не входять, а поставляються за окремим замовленням.;
2. Розміщення зовнішніх забірних отворів по спіралі для рівномірного взяття проби на всій глибині, що запобігає пошкодження і защімлення зерна при відборі проб.

Меню