ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Пурка літрова ПХ-2

Поставити запитання по даній продукції
Короткий огляд

ТОВ "ОЛИС" є виробником Пурки ПХ-2.
     Пурка літрова з падаючим вантажем ПХ-2 призначена для визначення натури зерна (маси зерна в одному літрі). Застосовується в лабораторіях зерноприймальних, переробних підприємств, науково-дослідних організаціях та ін.


Пурка літрова ПХ-2Пурка літрова ПХ-2
Натисніть, щоб збільшити
  • Пурка литровая ПХ-2
  • Пурка литровая ПХ-2
  • Пурка литровая ПХ-2
  • Пурка литровая ПХ-2

ТОВ "ОЛИС" є виробником Пурки ПХ-2.
     Призначення і область застосування: Пурка літрова з падаючим вантажем ПХ-2 призначена для визначення натури зерна (маси зерна в одному літрі). Застосовується в лабораторіях зерноприймальних, переробних підприємств, науково-дослідних організаціях та ін. 

Описание: Пурка складається з наступних основних вузлів: пенал, мірка, наповнювач, циліндр засипання, падаючий вантаж, ніж. Для роботи з Пуркою необхідні ваги електронні до 3кг 4-го класу. Пенал служить підставкою при складанні Пурки для роботи. Мірка являє собою циліндричний стакан, що має в центрі дна отвір. У верхній частині мірки є щілина для ножа. Мірка встановлюється у фланець ящика. Наповнювач виконаний у вигляді порожнього циліндра, що має проточки на торцях. Це дозволяє щільно встановлювати наповнювач на мірку. Циліндр насипання встановлюється на наповнювач. Циліндр насипання має на одному кінці вирізане вікно. Тут всередині циліндра змонтована воронка з заслінкою і замком. Падаючий вантаж виконаний у вигляді циліндра з кільцевим виточенням. Ніж виготовлений з листа нержавіючої сталі, має виріз у вигляді прямого кута. Якщо падаючий вантаж знаходиться на дні мірки, а ніж засунуто в щілину мірки, то обсяг мірки між верхньою площиною вантажу і нижньою площиною ножа дорівнює одному літру.

Модель
ПХ-2
Похибка вимірювання натури, г
  + 4
Розмах показан на сухому зерні пшениці,
очищеної від домішок і посіяної на полотнах ситових
з комірками 2,6х20, 2,8х20, г
в 6-ти вимірюваннях
2,10
Габаритні розміри, мм:
 
      в робочому стані
450x300x860
      в переміщуваному стані
450x300x200
Вага, кг
11

1. Скорочена тривалість вимірювань за рахунок використання електронних ваг до 3-х кг 4-го класу. У комплект з Пуркою ПХ-2 ваги не входять, а поставляються по окремому замовленню. Рекомендовані марки ваг: ТВЕ-3-0,1;
2. Компактний укладальний ящик. Він виготовлений з ламінованої фанери - а це зручність при транспортуванні і зберіганні;
3. Розроблені "Програма і методика державної метрологічної атестації № 866-36-09" і "Методика повірки № 867-36-09";
4. Простота і зручність в обслуговуванні;
5. Сучасний дизайн.

Меню