ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Скальператор СКО

Короткий огляд

Скальператор СКО призначений для попереднього очищення - видалення крупних домішок і сміття з зерна. Застосовується на елеваторах і токах.


Скальператор СКОСкальператор СКО
Натисніть, щоб збільшити
  • Скальператор СКО
  • Скальператор СКО
  • Скальператор СКО
  • Скальператор СКО

Скальператор СКО призначений для попереднього очищення - видалення крупних домішок і сміття з зерна. Застосовується на елеваторах і токах.

Опис:Вихідний продукт надходить у барабан, сита якого пропускають зерно і затримують сміття, яке виходить сходом наприкінці циліндра. Використання скальператора (попереднього очисника) необхідно для забезпечення нормальної роботи сушарок, запобігання їх забивання та зниження витрати енергії, що витрачається на сушіння продукту, а також для відбору випадкових предметів, які можуть призвести до поломок транспортного устаткування. Вибір діаметра перфорованих отворів решіт залежить від оброблюваного зерна, його вологості і виду видаляємого сміття. При необхідності перші решета можуть використовуватися для видалення дрібних домішок.

Скальператор може комплектуватися повітряним сепаратором (аспіратором) у двох виконаннях: с з розімкненим циклом повітря ВСН або із замкнутим циклом повітря ВСЗ, який встановлюється на скальператор за принципом сепаратора ЛУЧ ЗСО. Між повітряним сепаратором і скальператор можлива установка перекидного клапана КП, а далі робота машини можлива за кількома схемами:

Схема очистки зерна Схема очистки зерна
Схема очистки зерна Схема очистки зерна
Схема очистки зерна
Модель СКО-100 СКО-200 
Продуктивність до, т/г 100 200
Встановлена потужність, кВт 1,5 4,0 
Діаметр ситового барабана, мм 900 1260
Кількість секций, шт. 2 2
Витрата повітря на аспірацію, м3 4000 5500
Маса, кг 2050 2400
Габаритні розміри*, мм
довжина
ширина
висота
 
2500
2355
3640
 
3355
2685
4095

*- габаритні розміри вказані разом з повітряним сепаратором

1. Висока технологічна ефективність завдяки великій площі робочої поверхні сит та можливість встановлювати їх  самостійно залежно від конкретних умов роботи;
2. Металоємна, зносостійка конструкція;;
3. Регулювання кута нахилу барабана, що розширює можливості скальператора;
4. Безпека експлуатації;
5. Використання комплектуючих провідних європейських виробників;
6. Легка заміна сит стандартного розміру, що не вимагають доопрацювання.

   Предварительная очистка зерна

   Для очистки сильновлажного и сильнозасорённого зерна, а также для сушки зерна необходимо  провести предварительную очистку зерна, то есть удалить крупные примеси. В собранном урожае всегда содержится высокий процент различных примесей -  зерна прочих сельскохозяйственных растений, испорченных зёрен, крупних примесей, случайных предметов.

   Что обеспечивает предварительная очистка зерна?

   1. При предварительной  очистке зерна удаляется большая часть вороха;

 2. С помощью предварительной очистки зерна снижается влажность обрабатываемого урожая и повышается возможность равномерного нагревания зерна, при этом сокращая расходы на сушку;

   3. Предварительная очистка зерна способствует увеличению срока хранения зерна в несколько раз;

 Всё это возможно при использовании СКАЛЬПЕРАТОРА СКО! Эта зерноочистительная машина производства ООО  “ОЛИС” предназначена  для предварительной очистки зерна - удаления крупной примеси и сора из зернового материала, которая применяется на элеваторах и токах. Она обеспечивает нормальный процесс работы сушилок, предохраняет транспортное оборудование от забивания, возгорания и пересушивания, уменьшает количество энергии, потребляемое при сушке зернового материала, а также отбирает нежелательные предметы, которые могут помешать работе оборудования либо вывести его из строя. 

Меню