ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Тістозамішувач ТЛ-2

Короткий огляд

ТОВ "ОЛИС" є виробником тістозамішувача ТЛ-2.
      Тістозамішувач ТЛ-2 призначений для замісу тіста з цільнозмеленого зерна пшениці (шроту) і борошна хлібопекарського та макаронного помелу при визначенні кількості та якості клейковини. Застосовується в лабораторіях хлібоприймальних, борошномельних, хлібопекарських підприємств, а також ДХІ і науково-дослідних організаціях.


Тістозамішувач ТЛ-2 Тістозамішувач ТЛ-2
Натисніть, щоб збільшити
  • Тестомесилка ТЛ-2
  • Тестомесилка ТЛ-2
  • Тестомесилка ТЛ-2
  • Тестомесилка ТЛ-2

Тістозамішувач ТЛ-2 призначений для замісу тіста з цільнозмеленого зерна пшениці (шроту) і борошна хлібопекарського та макаронного помелу при визначенні кількості та якості клейковини. Застосовується в лабораторіях хлібоприймальних, борошномельних, хлібопекарських підприємств, а також ДХІ і науково-дослідних організаціях
    Принцип роботи тістозамішувача полягає в змішуванні компонентів, поміщених в діжу, утворення в ній тіста в результаті інтенсивного перемішування обертовими штифтами.
      Тістозамішувач складається з наступних складових частин: діжі (циліндричної склянки), місильної головки, привода, панелі управління, електропанелі, корпусу. Для виміру необхідної кількості води в комплект поставки тістозамішувача і ТЛ-2 входить мірний циліндр на 25 мл.
    Діжа виконана у вигляді циліндричної склянки з небиткого пластика місткістю 250 см3. Вона встановлюється в порожнину місильної головки і фіксується байонетним затискачем. Місильна головка забезпечена блокуючим пристроєм, що виключає запуск двигуна при знятій або неправильно встановленої діжі.

Модель
ТЛ-2
Производительность, замесов в час, не менее
40
Продолжительность одного замеса, с
18
Частота вращения рабочего органа на холостом ходу, об/мин
600±60
Электрическая мощность, Вт
250
Габаритные размеры, мм
Длина х Ширина х Высота

300х180х330
Масса, кг
20
Электропитание, В
220

1. Низький рівень шуму в порівнянні з аналогами;
2. Стакан виконано з небиткого пластика;
3. Відсутність вібрації;
4. Світлодіодний індикатор роботи приладу;
5. Комплектується гостованим мірним циліндром на 25 мл для дозування води і обсягу навісок.

Меню