ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Транспортер шнековий Ш

Короткий огляд

Транспортер шнековий Ш призначений для транспортування зерна та його продуктів у процесі переробки в борошно, крупу, комбікорми та кормосуміші.


 Транспортер шнековий Ш Транспортер шнековий Ш
Натисніть, щоб збільшити
  • Транспортер шнековый Ш
  • Транспортер шнековый Ш
  • Транспортер шнековый Ш

Призначення:
Транспортер шнековий Ш призначений для транспортування зерна та його продуктів у процесі переробки в борошно, крупу, комбікорми та кормосуміші. Транспортер шнековий застосовується на млинах, крупозаводах, комбікормових виробництвах і кормоцехах. Параметри та розміри транспортера відповідають вимогам, встановленим для підприємств з переробки зерна.

Опис:
Транспортер шнековий Ш працює таким чином. Зерно, або продукти його переробки, що підлягають транспортуванню, надходять самопливом в приймальний лоток, а далі - в корпус, де підхоплюються пір'ям обертового шнекового валу і транспортуються вздовж його осі. Переміщуваний шнековим валом продукт виводиться з вироба через випускний патрубок.

Транспортер шнековий Ш

В даний час для створення сучасного, технічно конкурентного виробництва зовсім не обов'язково купувати імпортне обладнання. Вітчизняна продукція в силах конкурувати з імпортною, і ТОВ «ОЛИС», провідна компанія України з виробництва зернопереробного обладнання, виступає як приклад.

Одним з видів транспортного обладнання, виробленого нашою компанією, є шнекові транспортери.

Транспортер шнековий призначений для транспортування зерна, продуктів лущення, продуктів переробки зерна, комбікормів та інших насипних продуктів в горизонтальній площині або під нахилом до 20 ° до горизонту. 

Транспортер застосовується у виробничих лініях борошномельної, зернопереробної і комбікормової промисловості, а також на інших підприємствах АПК. 

Своєчасне та якісне обслуговування сприяє підвищенню продуктивності і збільшує термін служби транспортера. 

Замовляйте якісні шнекові транспортери, за доступною ціною, прямо від виробника!

Транспортер шнековий Ш

, вироблений в компанії "ОЛИС", буде хорошим придбанням для вашого бізнесу.

Характеристики
Ш-160
Ш-200
Продуктивність, т/год
 до 12
 до 25
Встановлена потужність, кВт
 1,1...2,2
 1,1...3,0
Вага, кг/м.п.
 42
 54
Габаритні розміри, мм:
 
 
Довжина секції
1500...2000
 1500...2000
Ширина
 235
 275
Висота
 305
 305

1. Надійна зносостійка конструкція;
2. Наявність захисту від завалювання;
3. Зручність монтажу, експлуатації, обслуговування;
4. Використовуються комплектуючі провідних європейських виробників.

  Транспортер шнековый Ш

 В настоящее время, для создания современного, технически конкурентного производства совсем не обязательно приобретать импортное оборудование. Отечественная продукция в силах конкурировать с импортной и ООО «ОЛИС», ведущая компания Украины по производству зерноперерабатывающего оборудования, выступает как пример.

  Одним из видов транспортного оборудования, производимого нашей компанией, являются шнековые транспортеры.

 Транспортер шнековый предназначен для транспортировки зерна, продуктов шелушения, продуктов переработки зерна, комбикормов и других насыпных продуктов в горизонтальной плоскости или под наклоном до 20 ° к горизонту. 

 Транспортер применяется в производственных линиях мукомольной, зерноперерабатывающей и комбикормовой промышленностях, а также на других предприятиях АПК. 

  Своевременное и качественное обслуживание способствует повышению производительности и увеличивает срок службы транспортера. 

  Заказывайте качественные шнековые транспортеры, по доступной цене, прямо от производителя!

Меню