ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Реконструкція млинів

Поставити питання про цю послугу
Реконструкция          

        Реконструкції на млинах різної продуктивності і конструкції, які проводяться фахівцями нашої компанії ,як правило, включають виправлення промахів і помилок, допущених при їх створенні, а також впровадження нових високоефективних технологічних фрагментів і машин. Зазначені заходи спрямовані на виконання більш високих вимог до підготовки зерна і організацію таких схем і режимів розмелювання зерна, які забезпечують високий вихід борошна і гарантують її якість.

     Аналіз економічних результатів роботи агрегатованих міні-млинів, комплектних млинів продуктивністю до 100 т/добу. зарубіжних виробників, а також млинів продуктивністю до 250 т/добу, створених на базі вітчизняного промислового обладнання, дозволяє стверджувати, що проведені нами реконструкції та вдосконалення забезпечують їм впевнену прибутковість та конкурентоспроможність на ринку борошна.

    Зацікавленим власникам, керівникам і фахівцям надаємо можливість самостійно ознайомитися з результатами роботи реконструйованих нами млинів.

       Як правило, термін окупності вкладених в реконструкцію коштів складає близько трьох місяців.

    В цілях оптимізації роботи по вдосконаленню агрегатованих міні-млинів вітчизняного виробництва найбільш поширених моделей (МВС, Р6-АВМ, «Фермер», «Харків'янка» та ін), нами розроблена, випускається серійно і впроваджується «Установка для підвищення білизни і виходу борошна, а також  продуктивності млинів».

      Установка являє собою & nbsp; мінімально необхідний комплект обладнання та частин, & nbsp; що дозволяють істотно поліпшити роботу міні-млинів. Крім того, прийняті нами габаритні і приєднувальні розміри установки, а також способи & nbsp; включення в схему кожної з млинів дозволяють провести & nbsp; її впровадження з повним налагодженням млина & nbsp; протягом 2-3 днів.

      Млини продуктивністю від  30 т/добу до 240 т/добу, сотні яких працюють сьогодні у вітчизняному меленні борошна,  відрізняються між собою  не тільки країною або фірмою-виробником, особливостями технологічної схеми, компонуванням, будівельними рішеннями,  але і конструкцією навіть окремо взятих машин. Значна їх частина потребує серйозного поліпшення показників роботи. Абсолютно ясно, що такі млини не можуть удосконалюватися за одним шаблоном. Для кожного з них необхідно правильно «поставити діагноз», а також вибрати і реалізувати індивідуально  з наявного у нас арсеналу найбільш прийнятні і дієві шляхи «лікування».  У зв'язку з цим, конкретні технічні та комерційні пропозиції по реконструкції і вдосконалення більшості млинів можливі тільки після їх огляду або обстеження нашими фахівцями.

Надішліть запит до відділу продажів

  • *Поля обов'язкові для заповнення

Меню