ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

Вологомір зерна SuperPoint

Поставити запитання по даній продукції
Короткий огляд

Вологомір зерна SuperPoint призначений для експресного аналізу вологості зернових, бобових культур, насіння трав в лабораторних і польових умовах, при збиранні врожаю, при післязбиральній обробці сушіння, розміщенні на токах і сховищах, при зволоженні зерна перед помелом.

Опис:

          SuperPoint сконструйований на основі новітніх технологій, має російськомовний дисплей і дуже простий в обслуговуванні. Нове покоління цифрових вимірювачів вологості, принцип роботи яких заснований на вимірюванні ємкості і високої частоти, разом із стисненням і автоматичною температурною компенсацією ведуть до більш надійного результату.

Призначення:

          SuperPoint призначений для експресного аналізу вологості зернових, бобових культур, насіння трав в лабораторних і польових умовах, при збиранні врожаю, при післязбиральній обробці сушіння, розміщенні на токах і сховищах, при зволоженні зерна перед помелом.
Базова настройка вологоміра має 18 градуювань: овес, пшениця, ячмінь, жито, конюшина, сорго, кукурудза, ріпак, горох, соняшник, соя, гречка, рис, тверда пшениця, манка , борошно пшеничне, гірчиця. Для вимірювання вологості зерна достатньо включити прилад, вибрати на рідкокристалічному дисплеї назву шкали відповідну вимірюваній культурі або продукту, відібрати необхідну пробу, засипати пробу в прилад, закрутити кришку преса до рівня, поки індикатор тиску не встановиться врівень з верхньою поверхнею кришки. Після закручування негайно натиснути на кнопку «ТЕСТ» і приблизно через 10 секунд отримати результат вимірювань вологості в %.

Модель SuperPoint Діапазон вимірювання вологості, %  от 5 до 45 Похибка вимірювання, %  не гірше 1,0
Похибка вимірювання* (при нормальному діапазоні
е вологості, використовуючи середнє значення і калібрування), %
 не гірше 0,5 Дискретність показників вологості,%  0,1 Мінімальний обсяг вимірюваного матеріалу, мл.  9 Дисплей ЖКИ  2-о-рядковий Живлення, батарея, В  9 (типу "Крона») Габаритні розміри, мм  210х130х80
Меню