ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

+38 (067) 822-85-58 +38 (048) 752-85-58

+38 (067) 899-47-97 від. Лабораторного обладнання

многоканальный +38 (048) 752-85-58

отдел “Оборудование для очистки и переработки зерна” Контакты отдела продаж ООО ОЛИС +38 (067) 511-29-99, отдел продаж +38 (067) 485-19-95

отдел “Лабораторное оборудование” отдел - Лабораторное оборудование +38 (067) 899-47-97

отдел Экспорта оборудования Отдел Экспорта +38 (068) 939-65-85

отдел Сервиса Сервис Олис - Вайбер и Вотсап +38 (096) 714-46-61

Зерноочисний агрегат ЗАВ -"Нива"-25

ТОВ "ОЛИС" пропонує зерноочисні агрегати ЗАВ-«Нива»-25 на базі зернового сепаратора ЛУЧ ЗСО-40 (комплекс ЗАВ по типу ЗАВ-20).
     ЗАВ-«Нива»-25 використовується для післязбиральної обробки зерна пшениці, жита, ячменю, гречки, вівса, гороху, кукурудзи, проса, сої, ріпаку та соняшника. Обробка включає в себе приймання і очищення зерна з подальшим відвантаженням у вантажний автотранспорт.

Як показує аналіз стану якості зерноочистки в Україні і СНД в цілому, в даний час приблизно 90% зерноочисних комплексів були введені в експлуатацію ще в 1970-1980-х роках і сепаратори, що застосовуються на них, вже застаріли за всіма основними технологічними показниками.

Сепаратори нового часу - це зерноочисні машини з принципово іншим у порівнянні з попереднім поколінням ЗАВ принципом очищення. Сепаратори, до яких відноситься ЛУЧ ЗСО ТОВ «ОЛИС», є високопродуктивним серцем ЗАВ нового покоління, побудованим за новою технологічною схемою у відповідності з сучасними вимогами і нормами (снігові і вітрові навантаження) по проектуванню і будівництву.

ТОВ "ОЛИС" пропонує зерноочисні агрегати ЗАВ-«Нива»-25 на базі зернового сепаратора ЛУЧ ЗСО-40 (комплекс ЗАВ по типу ЗАВ-20).

Призначення:

ЗАВ-«Нива»-25 використовується для післязбиральної обробки зерна пшениці, жита, ячменю, гречки, вівса, гороху, кукурудзи, проса, сої, ріпаку та соняшника. Обробка включає в себе приймання і очищення зерна з подальшим відвантаженням у вантажний автотранспорт.

        Склад ЗАВ-«Нива»-25

1. Приймальне відділеня.
Відділення складається з:

- приймального пристроя - завальної ями для бокового та заднього розвантаження автотранспорта, виконаного у вигляді поглибленої зварної металоконструкції, для якої при необхідності можливе виготовлення навісу з покрівлею;

- а також норії продуктивністю 25 т/год з датчиками швидкості, рівня, підпору стрічки і вибухорозрядником.

2. Зерноочисне відділення.
Основне технологічне обладнання лінії - машина попереднього, первинного і насіннєвого очищення ЛУЧ ЗСО-40.

- на машині в режимі попереднього очищення видаляються великі, соломисті і випадкові домішки, що потрапили в зерно під час його збирання або транспортування.

- в режимі первинної очистки на машині зерно очищається від домішок, що відрізняються по ширині, товщині і аеродинамічним властивостям.

- в режимі насіннєвий очищення ЛУЧ ЗСО призначений для виділення відмінних за розмірами насіння.

3. У відділенні для очищення повітря від пилу є система аспірації, яка обслуговує роботу зерноочисних машин попереднього та первинного очищення, а також транспортного обладнання. Аспіраційна мережа включає знепилююче обладнання - циклони-осаджувачі 4БЦШ, вентилятор середнього тиску та аспіраційні повітроводи. Очищене з їх допомогою повітря виводиться назовні в атмосферу. Домішки осідають в бункері для дрібних відходів.

4. Відділення відвантаження на автотранспорт. Після очищення зерна в зерноочисному сепараторі зерно самопливом надходить у відділення відвантаження - буферні ємності з шиберними засувками, які працюють у ручному режимі.

5. Електрична частина. До електричної частини відносяться щит управління з частотним перетворювачем, кабелі, трапи і система освітлення. У складі щита управління також є апаратура пуску та захисту електродвигунів і частотного перетворювача. Частотний перетворювач служить для регулювання кількості обертів ситового барабана сепаратора ЛУЧ ЗСО-40, що залежить від режимів очищення, виду очищуваного зерна, його вологості і сорності.

ЗАВ-«Нива» функціонує як в ручному, так і в автоматичному режимі, є звукова і світлова аварійна сигналізація стану обладнання, граничного рівня зерна в бункерах, попереджувальний сигнал перед запуском обладнання. Після включення системи аспірації передбачена необхідна затримка включення обладнання, яке аспірується, а після вимикання даного обладнання - затримка вимкнення системи аспірації відповідно. Всі бункери оснащені датчиками верхнього рівня.

  Продуктивність,
т/ч
Вхідні параметри
зерна 
Попереднє очищення 25 смітної домішки до 20 %,
вологість до 35%
Первісне очищення 25 засмітченість до 10%,
вологість до 18%
Насіннєве (вторичне) очищення
сортування, калібрування
5 вологість 12-15%

1. Конструкція ЗАВ-«Нива» раціональна для експлуатації і відповідає всім сучасним вимогам і нормам проектування і будівництва;
2. Для комплектації використовується високонадійне обладнання виробництва ТОВ «ОЛИС»;
3. Технологічна схема дає широкі можливості переробки зерна (різні ступені очищення, калібрування);
4. Наявність аспіраційної системи підвищує безпеку експлуатації і забезпечує високі санітарно-гігієнічні умови для обслуговуючого персоналу;
5. Системи керування, захисту і сигналізації дозволяють мінімізувати кількість експлуатаційного і обслуговуючого персоналу, підвищують безпеку, усувають можливі позаштатні ситуації;
6. Передбачена можливість комплектування різним технологічним обладнанням для підвищення можливостей комплексу;
7. Проект передбачає поетапну установку до ЗАВ-«Нива» сушарок, насіннєвого відділення з установкою трієрів і вібропневмостолів, відділення тривалого зберігання і зважування зерна, лабораторії для контролю якості зерна.
 

Меню